SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bozdağ Ve Referandum

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ dün yaptığı açıklamalar birlikte aynı zaman da hem eleştiri yaparken hem de referandum süreci ve anayasa değişikliği üzerine yapılan asılsız yorumlara karşılık olarak cevap verdi.

Bozdağ Ve Referandum
Bu haber Toprak Çınar tarafından 22 Şubat 2017 - 10:09 'de eklendi ve 1.263 kez görüntülendi.

Twitter hesabı üzerinde bu açıklamaları yapan Bozdağ çok asılsız ve gerçekten nerede ise hiçbir şey bilinmeden eleştiriler ve yorumlar yapılıyor dedi.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ile birlikte anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak asılsız bir şekilde cahilce yorumlar yapılmakta. Nerede ise yapılan yorumların çoğu daha maddeleri dahi okumadan kesin olarak kulaktan duyma sözler ile yapılmış eleştirilerdir dedi. Bozdağ yapılacak olan yeni anayasa sayesin de bir daha darbe dönemlerine geri dönülmeyecek ve her seçim sonrası nerede ise yaşanan hükümet kurma olayı bir daha gerçekleşmeyecek dedi. bunun yanı sıra Bozdağ yapılacak olan yasa sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı her daim denetlenecek ve halkın seçtiği bir başkan olarak kesinlikle halka ifade verece dedi.
Tabi ki sadece bunlar değil yargı artık bağımsızlığına kavuşacak diyerek açıklamada bulundu. Birileri Cumhurbaşkanı partili mi olur diyor yahu bu ülkede belediye başkanları muhtarlar hatta ve hatta Başbakan dahi partili oluyor da Cumhurbaşkanı neden olmuyor ifadelerini kullandı. Sadece bunlar değil geçmişe döndüğünüzde Atatürk ve İsmet İnönü de partili değil mi idi o zaman ouyorda şimdi neden olmuyor dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı