SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cemil Çiçek Gülen’e Çok Sert Çıktı!

Son zamanlarda hızla gerçekleştirilen FETÖ soruşturmasında ifade veren örgüt imamı H.S., açıklamasında ”Fetullah Gülen, Cemil Çiçek, Refaiddin Şahin ve Abdülkadir Aksu ile bir araya geldi.” dedi. Açıklamaya istinaden Cemil Çiçek sert bir cevap verdi.

Cemil Çiçek Gülen’e Çok Sert Çıktı!
Bu haber Atakan Akgün tarafından 24 Ocak 2017 - 12:47 'de eklendi ve 357 kez görüntülendi.

FETÖ ile ilgili soruşturmalar hızla devam ederken bir yandan Meclis eski Başkanı Cemil Çiçek ile FETÖ lideri Fetullah Gülen’in görüştüğü ve bir araya geldikleri iddiası ortaya atıldı. Cemil Çiçek iddialara karşı sert bir yanıt verdi. Çiçek açıklamasında ”Görevde bulunduğum dönemlerde, bunlara karşı olan tavrım nettir. Bunu da bilmeyen yok.” dedi.CEMİL ÇİÇEK FETULLAH GÜLEN İLE GÖRÜŞTÜ İDDİASI
Fetullah Gülen’in Ankara’da siyasiler, asker, polis MİT ve yargı ile bir araya gelip görüştürklerini iddia eden örgüt imamı H.S. ”Fetullah Gülen, Cemil Çiçek, Refaiddin Şahin ile Abdulkadir Aksu bir araya geldi” dedi.


CEMİL ÇİÇEK’TEN FETÖ’YE SERT TEPKİÖrgüt imamının açıklamalarından sonra Cemil Çiçek sert çıktı. Çiçek ”Görevde bulunduğum dönemlerde FETÖ’ye karşı olan tavrımı herkes bilir. Daha önceden yaptıkları isteğe hayır dediğim için bana ‘derin devletin adamı’ dediler. Şimdi de birtakım soruşmalarda ve iddianamelerde çok açık bir şekilde ortaya çıkıyor.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA