SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

CIA Başkanına Ne Mesaj Verildi

CIA başkanı Mike Pompeo Rakka operasyonunu görüşmek üzere Türkiye’ye geldi. Fakat CIA başkanı Pompeo’ya FETÖ terör örgütü lideri Gülen’in Türkiye’ye iade edilmesi halin iki ülkenin ilişkilerinde herhangi bir sarsılma olmadan deva edeceği belirtildi.

CIA Başkanına Ne Mesaj Verildi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Şubat 2017 - 10:01 'de eklendi ve 455 kez görüntülendi.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmesi sonrasında CIA başkanı Mike Pompeo Türkiye’ye geldi. Henüz çiçeği burnunda başkan Mike CIA başkanı olarak ilk ziyaretini Türkiye’ye gerçekleştirdi. Öğle saatlerinde Ankara’ya ulaşan Mike Ankara’da ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri büyükelçiliğine ziyarette bulundu. Daha sonra CIA başkanı Pompeo Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile birlikte görüşme yaptı. Görüşmelerde Türk Silahlı .kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusunun birlikte yürüttüğü Fırat Kalkanı Harekatı öne çıkan bir detay olarak belirtildi. Fakat bunun daha da önemlisi devletin zirvesi olan iki isim CIA başkanı Mike Pompeo’ya FETÖ terör örgütü lideri olan Gülen’in iade edilmesi için ısrarla üzerinde durdu.
MİT Müsteşarı ve Cumhurbaşkanı FETÖ Terör örgütü lideri Gülen’in iadesi ile ilgili olarak bu şahsın iade edilmesi her iki ülkenin devam eden ısrarlı ve istikrarlı ilişkisine herhangi bir zarar gelmesini önleyecektir. Aksi takdirde ABD hükümetine ve CIA gibi güvenliğe daha temkinli davranmak zorunda kalacağız dedi. Bir Diğer konu ise Rakka operasyonu oldu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA