SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Devlet Bahçeli yeni anayasa değişikliği ve referandum hakkında konuştu

Devlet Bahçeli’den referandum açıklaması, geçtiğimiz günler içerisinde geçen anayasa değişikli hakkında açıklamalarda bulundu. Sayın Bahçeli yapmış olduğu açıklamada “MHP Meclis’teki kararını referandumda da gerekeni gösterecek. Bize tutarsız diyen herkes görecektir. Bundan sonra söz millete kalmıştır.” dedi.

Devlet Bahçeli yeni anayasa değişikliği ve referandum hakkında konuştu
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 22 Ocak 2017 - 18:07 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’te geçtiğimiz günlerde kabul edilen ve geçen  anayasa değişikliği ve referandum hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Sayın Devlet Bahçeli büyük Türk milletinin TBMM’de geçtiğimiz günlerde kabul edilen anayasa hakkında değişikliğiyle ilgili duruşunu göstereceğini ve gerekli olan kararı verdikten sonra bu gerçekleşecek anayasa değişikliğinin herkes için çok iyi olacağının önemini dile getirdi. Ayrıca bahçeli açıklamasında şunları da söyledi: “On sekiz madde ile oluşan Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin ilk tur oylaması 9 Ocak 2017’da başlayıp 15 Ocak 2017’da sona ermiştir. Bu anayasa değişikliğinin ikinci turu  18 Ocak 2017’da başlayıp 21 Ocak 2017’de bitmiştir. TBMM bu anayasa değişikliği konusu yüzünden oldukça verimli bir çalışma yürütmüş ve yoğun bir dönemi geride bırakmıştır. Milli iradeyi en güzel şekilde temsil eden milletvekili arkadaşlarım gecelerini gündüzlerine katarak üstüne düşen görevi fazlasıyla yerine getirmiştir dedi. TBMM’de kabul edilen bu anayasa değişikliğini Cumhurbaşkanımız kabul ettikten sonra milletimiz son kararı verecektir dedi. Son olarak da bu karar için son sözü büyük Türk milleti verecektir dedi.“DEMOKRASİ VE MİLLET MUHALİFLERİNİN MHP’Yİ KARALAMA TELAŞI BEYHUDE ÇABA”

Meclis Genel Kurulu’nda, anayasa değişiklik teklifi yüzünden sürdürmüş oldukları tavırların, her dönemde devam edeceğini dile getirdi. Ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Partimizi tutarsızlıkla iftira atanların bugün ki duruşumuzdan sonra yakında ne kadar yanlış bir düşünce içerisinde olduklarının farkına varacaklardır dedi. Milliyetçi Hareket Partisi ne ilkelerinden, ne ülkülerinden, ne de ülkesinin emanetlerinden hiç bir şekilde taviz vermeyen ve milletin eseri olan bir partidir. Milliyetçi Hareket Partisi devlet ve millet bekasını güçlendirmek amacıyla omuzlarına aldığı yükü başarıyla tamamlamıştır dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı