SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ele Güvenen Yolda Kalır

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş katıldığı bir toplantı sonucunda anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Başbakan yardımcısı olan ve uzun yıllar MHP teşkilatında olup daha sonra AKP’ye geçen Tuğrul Türkeş ele güvenen yolda kalır sözleri ile konuşmasını akıllarda bırakır şekilde süsledi.

Ele Güvenen Yolda Kalır
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 11:30 'de eklendi ve 1.275 kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş katıldığı bir toplantıda anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak ele güvenen yolda kalır dedi. buna bağlı olarak sakın kesin bir şekilde Adalet ve Kalkınma partisi teşkilatlarına sesleniyorum sakın ola gevşeklik göstermeyin ve sakın ola millete güvenmeyin ifadelerini kullandı. Ak parti teşkilatı sorumluluğunu bilecek iyi anlayacak ve millete doğru bir şeklide bu anayasanın neden değişmesi gerektiğini ve değişince neler olacağını Türkiye’nin nasıl bir şahlanışa geçeceğini çok iyi anlatmalıdır dedi. Ak parti Mamak ilçe başkanlığı Necmettin Erbakan Kültür merkezinde yapılan Danışma Meclisi Şubat ayı toplantısında konuşan Türkeş bu sözleri sarf etti. Türkeş Anayasa değişikliği bizim gündemimizde yoktu çünkü mecliste bulunan milletvekili sayımız bunun için yeterli sayıda değildi.

Diğer partiler ise hep birlikte hayır dedikleri için bunu ikinci plana atmıştık. Fakat bir sabah Sayın Bahçeli kalkıp da hele getirin bakalım sizin şu şeyi onaylayalım ve sizde millete gidin deyince bizim de istediğimiz oldu bu sayede sistemde olan tıkanıklıklar giderilmeye başlanacak dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı