SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan Hayır’a Baskımız Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Körfez ülkeleri gezisinde de birçok kez Türkiye de başlayana referandum sürecini unutmayarak oradan da değerlendirmeler de bulundu. Fakat Körfez ülkeleri gezisi biten ve yurda dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk açıklamasında da hemen referandum süreci ile ilgili olarak değerlendirme de bulundu. Bu kapsam da Erdoğan Hayır diyenlere kesinlikle bir baskı uygulama gibi lüksümüz yok dedi.

Erdoğan Hayır’a Baskımız Yok
Bu haber Toprak Çınar tarafından 18 Şubat 2017 - 11:00 'de eklendi ve 1.188 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez ülkeleri ziyaretinden döndüğü gibi açıklama yaptı. Erdoğan kendisi Körfez ülkeleri ziyareti gezisinde iken ABD başkanı Trump’ın Filistin politikası değişti bunan yönelik olarak demek ki bu ziyaretimiz çok yerinde ve çok mantıklı olmuş dedi. ayrıca referandum süreci ile ilgili olarak da açıklama yapan Erdoğan bu yapılanlar sadece bir provoke olayıdır dedi. bunlar sadece Türkiye Cumhuriyeti halkını korkutmak ve bunun üzerinden göz dağı vermeye çalışmaktır. Şunu da belirtmek gerekir ki artık bu sistemin değişip değişmeyeceğine 16 Nisan tarihinde sandık başında bu millet karar verecektir. Bu kapsam da kesin olarak evet diyenler ödül hayır diyenlere baskı ve şiddet uygulamak kesin olarak söz konusu dahi edilemez dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan referandum süreci ile ilgili olarak Hayır Diyenler Baskı uygulanamaz fakat onlarda bilmeli ki bu Hayır da kesnilikle ‘Hayır’ yoktur dedi. bu hayır resmen dış mihrakların oyunudur bizim milletimiz bu gibi oyunlara da kanmaz ve kanmayacaktır dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA