SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan Israrla ‘RAKKA’ Dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bahreyn ziyareti öncesi ve Bahreyn ziyareti sırasında yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte Türkiye’nin asıl hedefi El Bab değil dedi.

Erdoğan Israrla ‘RAKKA’ Dedi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 13:14 'de eklendi ve 1.181 kez görüntülendi.

Recep Tayyip Erdoğan önce Suriye Türkiye askeri birlikleri ve özgür Suriye Ordusunun birlikte terör örgütü DEAŞ’a yönelik yapılan operasyon ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hulusi Akar ile birlikte çıktığı körfez yolculuğu sırasın da ve yolculuk öncesi açıklamalarında ısrar ile bizim asıl hedefimiz RAKKA ifadesini kullandı.
Asıl Hedefimiz RAKKA…
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asıl hedefimiz RAKKA bizim Özgür Suriye ordusu ile birlikte başladığımız bu DEAŞ operasyonları önce El Bab’ın ele geçmesi sonrasın da ise Münbiç’e yönelmemiz yanıtlmasın buradan sonra da durmayacağız. Bizatihi asıl hedefimiz terör örgütü DEAŞ’ın merkezi olan ve Suriye’nin merkezi denilecek veya DEAŞ için kalbi denilecek olan RAKKA’dır. Çünkü RAKKA terör örgütü DEAŞ ve onun gibi bir cani olan PYD terör örgütünün inidir. Bu inler temizlenmediği sürece bizim yaptığımız bu operasyonlar boşa geçmiş sayılır. Bu sebeple sanılmasın ki El Bab DEAŞ ve PYD terör örgütlerinden temizlense de RAKKA temizlenene kadar bu operasyonlar devam edecek bunu herkesin bu şekilde bilmesi gerekir ifadelerinde bulundu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA