SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan’dan Mesaj Bahçeli’den Görüntü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Mesaj Bahçeli’den ise görüntü olacak. Adalet ve kalkınma partisi 16 Nisan da yapılacak olan anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak çalışmalarına bu gün başlama kararı verdi.

Erdoğan’dan Mesaj Bahçeli’den Görüntü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 9:17 'de eklendi ve 1.213 kez görüntülendi.

Ankara spor salonunda yapılacak olan toplantıya yaklaşık olarak 40 bin partili gelmesi bekleniyor.
Adalet ve Kalkınma partisi 16 nisan da yapılacak olan anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak çalışmalarına ise 50 gün kala başlayacağını bildirdi. Bu gün Ankara Spor salonun da başlayacak olan ilk görüşmeler ve konuşmalar için Başbakan ve AK Parti genel başkanı Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım yerlerini aldı. Ayrıca en önemli detay ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarı mesajı okunurken yine bir diğer evet cephesi lideri olan Devlet Bahçeli’nin de görüntüler de yer alacağı ortaya çıktı. Turkuaz bir platform kullanıldı. Konuşmaların yapılması için hazırlanan platformun rengi de bir diğer dikkat çeken detay oldu. Buna göre ise Başbakan Ve eşinin d geleceği platform rengi Turkuaz olarak belirlendi.
Detaylardan bir diğeri ise Adalet ve Kalkınma partisinin kullanacağı sloganların direkt olarak konuşmalar devam ederken ekranlardan yansıtılacak olması oldu. Yine aynı şekilde konuşmalara çok sayıda yabancı kişi de davet edildi. Yine toplantıya 60 yabancı olmak üzere 500’e yakın kişi basın mensubu da davet edildi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı