SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Evet Çıkarsa Milletin Hakimiyeti Sağlanacak

Adalet ve kalkınma partisi medya ve tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcısı Cevdet Yılmaz yaptığı açıklama ile aslında bunun bir parti değil milletin kararı olduğunu bir kez daha belirtti. anayasa değişikliği ve referandum süreci hakkında yapmış olduğu konuşmada kritik değerlendirmeler de bulundu.

Evet Çıkarsa Milletin Hakimiyeti Sağlanacak
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 23:30 'de eklendi ve 1.251 kez görüntülendi.

Cevdet Yılmaz Adalet Ve Kalkınma partisi medya tanıtım ve genel başkan yardımcısı olarak yapmış olduğu açıklamada Anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Cevdet Yılmaz eğer sandıklardan evet oyu çıkarsa emin olun bu bir partinin ya da bir kişinin hakimiyeti değil aynı zamanda sadece milletin hakimiyeti olarak adlandırılmadır. Adalet ve kalkınma Partisinin anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak yapacağı mitingler hakkında da her zaman her seçimde olduğu gibi bu seçimler de de mtingler yapılacaktır. Fakat bunun evet cephesinde olan bir diğer parti MHP ile ortak olup olmayacağı konusunda herhangi bir fikir henüz beyan edilmedi dedi.

Ak partinin kampanya ve çalışmalara 25 şubat tarihini belirlemiş olsa da bu gibi bir tarihin geç olduğunu düşünmüyoruz. Sonuçta biz mitingler de ne doğru ne yanlış onu anlatacağız ve bunan da sandık başında yine millet karar verecek. Aslında yurt dışında ise 18 Şubat tarihinden itibaren çalışmalar başlamış olacak burada 25 şubat itibari ile Ankara Arena da start verilecek dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı