SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayır AK Parti İçin de Kazanım Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili ve Türkiye Büyük millet Meclisi Başkanvekili olan Akif Hamzaçebi yaşanan referandum ve anayasa değişikliği ile ilgili olarak değerlendirmeler de bulundu. Akif Hamzaçebi yaptığı değerlendirmelerde referandum sürecinde hayır çıkarsa emin olun Adalet ve Kalkınma Partisi de kazanacak dedi.

Hayır AK Parti İçin de Kazanım Olacak
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 19:00 'de eklendi ve 1.274 kez görüntülendi.

CHP İstanbul milletvekili ve TBMM Başkanvekili olan Akif Hamzaçebi referandum ve anayasa değişikliği ürecinde partilerin tüm hazırlıkları hızlanmış iken bir değerlendirmede bulundu. Hamzaçebi durum gösteriyor ki eğer sandıklardan hayır çıkar ise emin olun AK parti dahi kazanacak dedi. Ayrıca CHP’nin seçim çalışmalarına yönelik olarak bilgi veren Hamzaçebi bu güne kadar her daim seçim çalışmaları kutuplaşma ile gerçekleşti. Bir tarafta Recep Tayyip Erdoğan diğer bir tarafta muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu her daim son güne kadar mitingler yaptı. Fakat CHP bu sefer sadece mitingler değil dört koldan çalışma yaparak bu millete neden hayır demesi gerektiğini bir kez daha anlatmaya çalışacak.

CHP genel olarak miting yapma derdinde değil zaten Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 40 kadar miting yapacağı ve birde üstüne AK Parti mitingleri eklenecek bizde eğer mitinglere fazla bir şekilde önem verirsek zaten kutuplaşma siyasetine hizmet etmiş oluruz dedi. hayır çıkarsa herhangi bir belirsizlik atmosferi olacağını sanmıyorum çünkü evet de hayır da bu milletin bizzat kendi kararı olacak dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı