SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayırcı Vekiller İle İlgili Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya MHP sahada evet kampanyasını yürütecek dedi. Karakaya ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi en başından beri başkanlık sistemine evet derken aramızda bazı vekiller hayır diyeceğini açıklıyor dedi. bunlar ile ilgili olarak sorulan soruya ise yanıt verdi.

Hayırcı Vekiller İle İlgili Açıklama
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Şubat 2017 - 13:00 'de eklendi ve 363 kez görüntülendi.

Milliyetçi hareket partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mevlüt Karakaya MHP sahada eve kampanyasını yürütecek ve öncelikli olarak teşkilatlar ile başlanacak dedi. ilerleyen süreç içerisinde ise bu vatandaşa ve kamuoyuna kadar devam edecek dedi. fakat önce kendi teşkilatlarımızda evet oyu kampanyasını başlatacağız bu sistem ile ilgili olarak teşkilatlarımızda da bir ayrılık ve çalkantı olduğunun farkındayız. Önce kendi içimizde olanları çözeceğiz dedi. MHP bu süreç için slogan olarak ise ‘’Bu Ülke İçin Yeminimiz Var Vazgeçilmez’’ olarak konuştu. Konya Dedeman Otel’de gazetecilerin sorularına yanıt veren MHP genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya aynı zamanda bir gazeteciden gelen Hayır oyu verecek olan diğer vekillere ne olacak sorusuna ise yanıt verdi.

Karakaya Hayır oyu verecek olan vekiller ile ilgili olarak şunları şöyledi. MHP’li bazı vekillerin parti disiplini dışına çıkarak ve diğer partiler ile uzlaşmaya gitmeye çalışarak ayrıca bir başka baş olup gerisini getirmeye çalışan vekillerin siyaset disiplini veya parti disiplininde yeri yoktur dedi. Gerekli olan disiplin işlemleri yapılacaktır dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA