SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Terör Örgütüne mesajlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Astsubay adayı öğrencilerin yemin töreni için düzenlenen programda yaptığı açıklamalarda Terör örgütlerini bitireceğiz mesajları verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Terör Örgütüne mesajlar
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 21 Ocak 2017 - 23:18 'de eklendi ve 349 kez görüntülendi.

Jandarma Astsubay Adayı Öğrenci Yemin Töreni için düzenlenen programda bir konuşma yapan içişleri bakanı Soylu konuşmasında 2016 yılı içerisinde alınan istihbaratların değerlendirilmesi ile 342 önemli sayılabilecek olayın engellediğini söyledi. Bu olaylardan 247 tanesi patlayıcı madde, 23’ü ise canlı bomba için eylem hazırlığıdır. 2016 yılındaki en önemli kazanımımız ise örgüte katılımların tarihin en düşük seviyelerine inmesi olmuştur. İnsan desteği alamayan hiç bir terör örgütünün ayakta kalamayacağını söyledi.Bakan Soylu konuşmasının devamında ise, bölücü terör örgütü PKK’nın yalnızca asker ve polisimizi değil vatandaşlarımızın paraları ile yapılan milyon liralık yatırımlara da saldırıyor. Okullardan kütüphanelere ve bir çok insana istihdam sağlayan şantiyelere de saldırmaktadır. Büyük paralar harcanarak yapılan hava alanları da işlenemez hale getirmek için bir çok saldırılar gerçekleştiriyor. PKK’nın yaptığı tüm bu saldırılara baktığımızda örgütün tek amacının bu bölgenin gelişmesini engellemek, insaların refah seviyesine çıkmasını engellemektir. Gençlerin iş sahibi olmalarını ve iyi bir eğitim almalarını istememektedir.

Terör örgütlerinin verdiği bu mesajlara karşı tavrımız açık ve net diyen Soylu sözlerine şu şekilde devam etti. “Ülkenin tüm topraklarında kardeşlik huzur ve güven olacak, insanlar refah içinde yaşayacaklar. Ülkemizde ezan sesleri susmayacak ve minarelerimizden Allahu Ekber nidaları eksik olmayacak. Namusumuz ve şerefimiz üzerine yemin ederim ki ülkemizi bölmeye çalışan tüm düşmanlarımıza karşı daima hep birlikte mücadele edeceğiz ve bu sayede de terörü bitirip asayiş ve güvenliği sağlayacağız.”HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA