SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İlk Buluşma Orada Mı Olacak

Anayasa değişkliği süreci ve referandum süreci kapsamında bütün paritler artık referandum çalışmalarına başladı. Fakat referandum sürpriz bir şekilde evet diyecek olan MHP ve AKP tabanı ilk olarak nerede bulaşacak sorusu direkt olarak orayı işaret etti. ilk buluşma 15 Temmuz sonrası olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet Kalkınma partisi tabanı arasında olacak olan buluşma Yenikapı’yı mı işaret ediyor.

İlk Buluşma Orada Mı Olacak
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 20:00 'de eklendi ve 1.263 kez görüntülendi.

AKP ve MHP referandum sürecinde taban ve üst olarak bir toplanma ve buluşma yapacağını işaret ederken bunun için iki ihitmal gözüküyor ki birisi 15 Temmuz sonrasında bütün vatandaşların toplandığı Yenikapı diğeri ise 18 Mart Çanakkale Köprüsü temel atma töreninde gerçekleşecek olması bekleniyor. Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli referandum süreci içinde Ak Parti ile birlikte mitingler ve çalışmalar yürütebileceğini açıklamasının ardından gözler AK parti tarafına çevrildi. Bunun üzerine Başbakan Genel Başkan olan Binali Yıldırım Evet Cephesi nereden buluşacak sorusunu gündeme getirdi. Bu sorudan sonra ise iki ihtimal akıllara geliyor.

İstanbul da yapılacak olan mitingin derhal olarak Yenikapı da yapılması ve 15 Temmuz sonrası 7 Ağustos da olduğu gibi burada üç liderin de halka seslenmesi beklenirken yine aynı zaman 18 Mart Çanakkale köprüsü temel atma töreninde de bu üç liderin toplanması bekleniyor. Ak parti ve MHP bu şekilde seçmene seslenecek.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı