SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İşte Bahçeli’nin Garajı

Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli’nin otomobil tamircisi Hakan Özkan Devlet Bahçeli’nin bilinmeyen yönlerini anlattı. Her zaman klasik araçlar ile gündeme gelen Bahçeli bu sefer de yine garajından söz ettirmeyi başardı. Hakan Özkan Devlet Bey klasik otomobilleri çok seven birisi hatta klasik otomobil demekle kalmamak gerekir ki Devlet bey klasik olan her şeyi çok seviyor dedi. Ayrıca Devlet Bey tespih saat gibi klasik olan her şeye çok meraklı olan bir insan dedi.

İşte Bahçeli’nin Garajı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 05 Şubat 2017 - 16:53 'de eklendi ve 413 kez görüntülendi.

Özkan Bahçeli ile tanışmalarını da anlatırken bu benim işim şirketimi halen deva etmekte ve bundan sonrada devam edecektir dedi. Biz de bu meslek babadan oğula geçen ve yıllardı devam eden bir klasik otomobil tamirciliğidir ve 22 yıldır devam etmektedir. Devlet Bey ile tanışmam ise bir ortak arkadaşımız sayesinde oldu dedi. Buna göre bir ortak arkadaşımız vasıtası ile tanıştık ve yaklaşık 6-7 yıldır Devlet Bey ile çalışırım dedi. Hem otomobillerinin bakımını yapar hem de otomobil alıp satarım diyen Özkan ayrıca Devlet Bahçeli’nin de çok iyi bir klasik otomobil sürücüsü olduğunu ifade etti.

Devlet Bey ekseri olarak Volvo marka klasik araba kullanmakta buna bağlı Ford gibi ve hatta Mercedes gibi ya da Opel marka araçlar gibi birçok markada klasik otomobili olmasına rağmen en çok Volvo marka klasik otomobillere hayranlığı bulunur dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA