SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kılıçdaroğlu Açıkladı

Cumhuriyet Halk partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz darbe girişimi sonrasın da gidilen olağan üstü hal döneminde yapılacak olan anayasa değişikliği ile ilgili olarak başından beri hayır dediğini belirtirken. Kendisi hakkında kamuoyunda ortaya çıkarılan kesinlikle anayasa değil Erdoğan karşıtı bir tutum gibi ifadelere ise cevap verdi.

Kılıçdaroğlu Açıkladı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Şubat 2017 - 9:13 'de eklendi ve 341 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapmış olduğu açıklamada şu gibi ifadelere yer verdi; Olay aslında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan veya onun şahsına karşı gösterilen, bir hayırcı tutum olarak gösterilmeye çalışılmış. Fakat hepinizin ve tüm Türkiye’nin de bildiği gibi ben en başından bu yana Anayasa değişikliğine hayır dediğimi ifade ettim. Benim kesin olarak bilinmesi gereken istediğim ise şu ki ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsına ne de onun gelmemesi için yapmamış olduğum bir tutum değildir. Şunu bilmelisiniz ki bu olay yarınları düşündüğümüz içindir. Şimdi Cumhurbaşkanı Erdoğan gittiğinde onun yerine gelecek olan kişiye bu kadar yetki ve genişlikte aynı nizamda verilmiş olacak ve o kişi ülkenin menfaatleri için değil de yıkımı için çalışacak olursa nasıl olacaktır şeklinde ifade etti.

Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu referandum süreci ile alakalı olarak şunları da ifade bu sefer halkımız kendisi için neyin iyi neyin kötü olduğuna karar verecek ve bu sefer verdiği karar geri dönüşü olmayan bir yoldur dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA