SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kılıçdaroğlundan Fazla Mesai

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu resmen fazla mesai yaptı. Referandum ve anayasa değişikliği süreci ile ilgili olarak çalışma yapan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu sefer de yüz yüze hayır çalışması düzenledi.

Kılıçdaroğlundan Fazla Mesai
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 9:04 'de eklendi ve 1.164 kez görüntülendi.

Yüz yüze yaptığı görüşmeleri halen devam ettirirken hayır için sahaya inecekleri gün olarak Mart ayını gösteren Kılıçdaroğlu geçen hafta Karadeniz Dernekleri ile yüzyüze yaptığı görüşmelere bu hafta ise Trakya ve Balkan Dernekleri Federasyonu ile görüşme yaparak devam edecek.
Trakya ve balkan dernekleri Federasyonu başkanları ve üst düzey görevlileri tarafından yapılacak görüşmeler kapsamında ise Referandum ve anayasa değişikliğinde CHP’nin hayır demesi üzerine açıklamalar yapılacak ve seçmenin neden hayır demesi gerektiği anlatıldı. Gerçekleşen bu görüşme de ortaya çıkan bir detay ise CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesai bitiminde bayağı bir süre sonra toplantıyı bitirmiş olması oldu. Fakat en çok ortaya çıkan ve dikkatleri üzerine çeken ise şu oldu. Biz anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak bir parti bayrağını önümüze geçirerek değil sadece milli benlik ve bütünlük duyguları ile birlikte Hayır diyeceğiz demesi oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu sözler ile ise Acaba sorusunu seçmenlerin aklına yerleştirdi. Trakya ve Balkan Dernekleri Federasyonu ile yaptığı görüşmede yine federasyon üyelerine gerekirse tek tek bunu halkımıza anlatmanız gerekiyor diyerek çalışma istedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı