SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

MERAL AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE SERT YANIT

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün gerçekleştirdiği grup toplantısında MHP’li muhaliflere yönelik söylediği sözlere istinaden Meral Akşener’den sert bir cevap geldi: ”Toplayın kurultayı, alın boyumuzun ölçüsünü.”

MERAL AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE SERT YANIT
Bu haber Atakan Akgün tarafından 21 Şubat 2017 - 14:12 'de eklendi ve 1.176 kez görüntülendi.

Devlet Bahçeli’nin bugün gerçekleştirdiği parti grup toplantısında MHP’li muhaliflere yönelik söylediği sözlere istinaden Meral Akşener’den sert bir cevap geldi. Akşener ”Toplayın kurultayı, alın boyumuzun ölçüsünü” cümlelerini kullandı.BAHÇELİ ÖNCEDEN ”KARŞIMIZA ÇIKIN DA BOYUNUZUN ÖLÇÜSÜNÜ GÖRELİM” DEMİŞTİ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün gerçekleştirdiği TBMM grup toplantısında ”Kurmak için uygun zamanı beklediğiniz partiniz ile karşımıza çıkın da hepinizin boy ölçüsünü görelim. 1990’lı yıllarda merhum Başbuğumuzu kurultay salonlarına sokmamak ve MHP’yi ele geçirmek, davamızın haysiyetine zarar vermek için oyun kuranlar, şimdi kalkmışlar Türk milliyetçisi maskesi ile yine film çeviriyor, yine sahne alıyorlar” cümlelerine yer verdi.

BAHÇELİ’YE CEVAP GECİKMEDİ, AKŞENER: HAYDİ KURULTAYI TOPLAYIN VE BOYUMUZUN ÖLÇÜSÜNÜ ALIN
Bahçeli’nin MHP’li muhaliflere yönelik yaptığı eleştiri sonrası Meral Akşener paylaştığı tweet ile dikkat çekti. Akşener paylaştığı yazıda ‘‘Haydi kurultayı toplayın ve boyumuzun ölçüsünü alın. Bir delegelerin iradesine razıyız. Ya siz?” cümlelerini kullandı.

İŞTE AKŞENER’İN ATTIĞI O TWEETHABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA