SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Merkel Ve Yıldırım Açıkladı

Başbakan Binali Yıldırım ve Alman mevkidaşı olan Angela Merkel Birlikte yaptılar. Gündeme dair tüm konular konuşulduktan sonra Angela Merkel ve Başbakan Binali Yıldırım ikisi aynı basın önüne geçerek açıklamada bulundu.

Merkel Ve Yıldırım Açıkladı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Şubat 2017 - 8:22 'de eklendi ve 413 kez görüntülendi.

İlk olarak gündeme ilişkin konular ile alakalı olarak yapıln görüşme de alınan kararlar ile alakalı olarak yapılan açıklamaların sonrası ise bir müjde ile birlikte sonlandı.
Angela Merkel ve Başbakan Binali Yıldırım Alman mevkidaşı ile birlikte gündeme dair tüm konuları konuşma fırsatlarının olmadığını fakat önemli olan birçok konu ile alakalı olarak bütün konuların görüşüldüğünü ifade ettikten sonra hangi onular hakkında konuştuklarının da basın önünde açıkladı. başta Ülke ve vatandaş Güvenliği konusun ikili ilişkileri nasıl olarak ileri taşırız bunları konuştuktan sonra ekonomi konusunda da ikili ilişkiler de her iki ülkenin de faydasına olacak şekilde nasıl ileri bir seviyeye taşınır bunları da konuştuk dedi. Ayrıca Avrupa Birliğine üyelik konusunda 2016 Mart ayından sonra birlik için bir adım daha ileri nasıl gidilir veya bu adım nasıl olmalıdır gibi konular üzerinde de konuştuklarını Yıldırım, aynı zamanda bu konuları değerlendirme fırsatı bulduklarını da ifade etti.
Aynı zaman da Binali Yıldırım FETÖ/PDY gibi terör örgütleri ile mücadele konusunda Almanya gibi bir devletin desteğine çok ihtiyacımız var ve bu konu da Almanya devleti üstüne düşeni yapma gayreti veya çabasında bulunarak bizimle ilgili duygu ve düşüncelerini bu yolla ifade edeceklerdir dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı