SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Muharrem İnce’den ‘’İnce’’ Mesaj

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili olan Muharrem İnce anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Muharrem İnce’den ‘’İnce’’ Mesaj
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 8:57 'de eklendi ve 1.197 kez görüntülendi.

CHP Yalova milletvekili olan Muharrem İnce anayasa değişikliği ve referandum süreci alakalı olarak siz anketleri boş verin halkı ikna etmeye bakın ifadelerini kullandı.
Cumhuriyet Halk partisi Yalova milletvekili olan Muharrem İnce Anayasa Değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak açıklamalar da bulundu. Muharrem İnce bırakın anketleri bırakın testleri yılmak yok rehavete kapılmak yok kesinlikle siz sadece anketlere ve testlere bakarak değil hemen hemen halkı ikna etmeye bakarak bu işleri yürütün. Her zaman testlerin dediği doğru çıkacak değil ya ifadelerini kullandı. 16 Nisan yapılacak olan anayasa değişikliği ve referandum sürecinde yapılacak olan çalışmalar da Cumhuriyet Halk Partisi tarafında en etkili olacak isimlerden biri olarak gösterilen Yalova Milletvekili Muharrem İnce aynı zaman da sandıkta yüzde yetmiş hayır mı olur ifadelerini kullandı. Avcılar da düzenlenen mitingde yaptığı konuşma da ayrıca yargı tarafsız olmaz dedi.
Yeni anayasa da yargı tarafsızlığı diyerek belirtilen bir unsur var bunan göre ise hangi yargı tarafsızlığı bu ifadelerini kullandı. Yalova Milletvekili Muharrem İnce sen bir başkanlık sistemi getireceksin üstüne bütün ülkeyi tek bir kişinin eline bırakacaksın ve ondan sonra çıkıp yargı tarafsızlığı diyerek bana konuşacaksın dedi. rehavete yer yok halkı ikna etmeye bakın ifadelerini de kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı