SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yıldırım’dan Esprili Yanıt

Başbakan Binali Yıldırım yine yaptığı açıklama ile herkesi güldürürken aynı zaman da düşündürmeyi de unutmadı. Binali Yıldırım Partisinin Adana da yapmış olduğu toplantı sırasında açıklamalarda bulunmayı unutmadı.

Yıldırım’dan Esprili Yanıt
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Şubat 2017 - 9:43 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Yıldırım gündemin de referandum ve anayasa değişikliğini olduğu bu gibi günlerde yine gündeme referandum sürecini çekmeyi de unutmadı. Yıldırım aynı zaman da çıkan iddialara da özellikle rejim değişikliği gibi iddialara esprili olarak yanıt verdi.Adana ilinin plaka numarasında yola çıkarak Adana’nın plaka numarası bir olduğuna göre Adana Referandum sürecinde birinci olmalıdır dedi. Ayrıca bu sebeple buraya uğramadan işimiz rast gitmez sizlerle buluşmak sizlerle konuşmak ve sizlerin o bitmek bilmeyen enerjisi ile birlikte harekete geçmek istedik dedi. Aynı AKP 2001 yılında kuruldu o günden bu güne başımızda kim var kurucu başkanımız Recep Tayyip Erdoğan o günden bu güne hep beraber yürüdük. Milletimizin beklediği özlemini çektiği tüm her konuda çalışmalarımızı yavaş yavaş yaptık dedi. Arkamızdan konuşan ve önümüze şer oyunlarını çıkaran şer güçlere karşı hep birlikte mücadele ettik bundan sonra da böyle olacak dedi.

Ayrıca Binali Yıldırım bu uygulama ve referandum süreci ile ilgili olarak bu bir rejim değişikliğidir iddialarına evet öyledir fakat hangi rejimin değişikliği diyerek yanıt verdi. Bu 2007 de yarım kalan değişikliğin devamıdır. Sen cumhurbaşkanını kendin seç fakat ona yetki verme hesap sorma vaatlerinin hesabını sorma yok öyle bir şey dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı