SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yıldırımdan Evet Mesajı

Partisinin her Salı günü mecliste gerçekleşen parti grup toplantısında dün öğle saatlerinde konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım iğneleyici mesajlar verdi. Yıldırım toplantıyı açtığı andan itibaren yer yer vekillerin yer yer de gençlik kollarının tezahüratları ile zaman zaman konuşmasını kesmek zorunda kaldı.

Yıldırımdan Evet Mesajı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 08 Şubat 2017 - 15:00 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın yapmış olduğu konuşmada ise gündem olarak partisine gelen eleştirilere yanıt verirken aynı zamanda anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak da açıklamalarda bulundu. Buna göre Yıldırım anayasa değişikliğin de demokrasinin olduğu fakat sistemin tıkandığı ve ilerlemediği bir ülke ancak bu kadar çaba ile bu şekilde ilerleyebiliyor. Fakat bu anayasa değişikliği ile beraber Türkiye Cumhuriyetinin ilerlemesi daha da kolay olacak ve bunun sayesinde kesinkes Türkiye Meydan okuyacaktır dedi. Ayrıca Yıldırım halkımızdan kararsız olan kesim çok gibi görünüyor bu kesime sadece şu şekilde sesleniyorum bir kafanızı kaldırın ve bu değiştirdiğimiz maddeler de neler var şöyle bir okuyun daha sonra yine bakın bakalım hayır cephesinde kimler var.

Anayasa değişikliğine hayır diyenler FETÖ mensupları ve ayrıca yıllarca Mehmetçiğin kanını emmeye çalışan PKK terör örgütünün takım elbise giymiş sözde aydın fakat zikirde cahil olan hepsi dedi. bu süreç içerisinde partisinin grup toplantısında Başbakan Yıldırım bir kez daha kadın kollarına ve ayrıca gençlik kollarına çok uzun görevler düştüğünü belirtti ve büyük bir özverili çalışma istediğini iletti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı