SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Arabaların Dilini Erkeklerden Dinleyin

İki erkek bir araya geldiğinde ne konuşur sorusuna verilecek en bilindik cevaptır ,otomobil. Arabalar, hızları, motorları, en yeni modelinde var olan özellikler…Uzar da uzar.

Arabaların Dilini Erkeklerden Dinleyin
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Ocak 2017 - 10:25 'de eklendi ve 1.238 kez görüntülendi.

İnsan kişiliğinin gelişiminde çocukluk yaşantıları önemli bir yer tutar. Özgüvenin oluşumunda bunların önemli bir yeri vardır. Ancak erkeğin özgüveninde arabanın yeri son derece önemlidir. Araba bir istek ya da ihtiyaç olmaktan öte güven duygusunun önemli bir tamamlayıcısıdır. Özgürlüğün simgesidir. İstediğiniz yerde olabilmenin en kestirme yoludur. Yollar bir yere gitmez diyor, şair. İşte yolları gidilir kılan otomobillerdir. Yollarda akıp gitmenin hazzını yaşatır kişiye. Ailenin bir ferdi kadar bizdendir. Otomobiller aradığımız ya da özlediğimiz zamanlara yaptığımız yolculukların direksiyonudur.

Arabalar erkek dünyasında önemli bir yere sahiptir dediysek de bugün artık kadınların da bu dünyaya girdiklerini ve otomobil özellikleriyle ilgilendiklerini görüyoruz. Kadın sürücü sayısı erkek sürücü sayısıyla başa baş gitmektedir. Artık renginden ziyade motor gücü, yakıt tüketimi, park sensörleri, hava yastıkları ve benzeri teknik özellikleriyle ilgilenmektedirler. Bebekliğinden itibaren içgüdüsel bir biçimde arabalarla oynamaya başlayan erkek çocukları kadar kız çocuklarının da oyuncakları arasında yerini almaya başladı arabalar. Bundan sonra bu böyle devam edecek gibi görünüyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı