SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Daktilo Şeklini Alan İlk Klavye Üretildi!

Daktilo görünümlü tasarlanan Lofree klavye yakın zaman içerisinde piyasaya giriş yaparak günümüzde kullanılan klavye standardını, eski dönem izlerine tekrardan aşılayacak.

Daktilo Şeklini Alan İlk Klavye Üretildi!
Bu haber Hilal Ülker tarafından 24 Ocak 2017 - 13:03 'de eklendi ve 586 kez görüntülendi.

Yabancı bir firma tarafından tasarlanan Lofree isimli klavye günümüzde kullanılan klavye standartlarından uzak, daktilo şeklini alan yuvarlak tuşlu klavye üretimine geçti. Daktilodan ilham alan şirket klasik görünümlü muasır hissiyat vermek amaçlı tasarladıklarını belirtti. Bu sayede günümüz teknolojisiyle eski ve yeni iç içe geçerek farklı bir detayı ortaya çıkarıyor.Üretici firma tarafından tasarlanan Lofree klavyeyi piyasaya sürüldükten sonra dilediğiniz bilgisayar ve tabletlerde kullanabilirsiniz. İşletim sitemleri uyumu ile hiç bir sorun yaşamayacağınız Lofree klavye kısa bir süre içerisinde piyasaya sürülecek. Bir çok renk tercihi bulunan farklı arka plan görüntüleriyle dilediğinizi tercih etmeniz mümkün görünüyor. Lofree marka klavyenin ek bir detayı bulunmuyor. Üretici firma yakın bir zamanda tasarımını piyasaya sunmaya hazırlanıyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA