SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dikkat Hesabınız Ele Geçirilmiş Olabilir?

Facebook’ta yaşanmış olan teknik sorun sebebiyle paniğe sebep oldu. Facebook’a giriş yapan kullanıcılar “Hesabınız ele geçirilmiş olabilir” uyarısı ile karşı karşıya geldi.

Dikkat Hesabınız Ele Geçirilmiş Olabilir?
Bu haber editör tarafından 27 Şubat 2017 - 12:09 'de eklendi ve 1.192 kez görüntülendi.

Facebook’ta yaşanmış olan teknik sorun sebebiyle paniğe sebep oldu. Facebook’a giriş yapan kullanıcılar “Hesabınız ele geçirilmiş olabilir” uyarısı ile karşı karşıya geldi.Facebook’a her zaman olduğu gibi giriş yapan bazı kullanıcılar, sebebi belli olmayan bir sebep yüzünden hesaplar otomatik çıkış yaptı.

Tekrardan giriş yapmak için uğraşan kullanıcılar “Hesabınız ele geçirilmiş olabilir” uyarısı ile karşılaştı. Olay büyük paniğe sebep oldu ve diğer sosyal medya siteler sayesinde genel bir arıza oldu anlaşıldı.

GMAIL’DE DE AYNI SORUN OLMUŞTUGeçen hafta Facebook’ta buna benzer bir sorun oldu. Ayrıca geçtiğimiz günde Gmail kullanıcıları da hesapları kendiliğinden otomatik olarak çıkış yaptı ve tekrardan giriş yapmak zorunda kalmışlardı. Şimdi bu sorunların bir benzeri Facebook kullanıcıları yaşıyor.

FACEBOOK AÇIKLAMA YAPTI

Söz konusu durum hakkında ise Facebook şu şekilde bir açıklama da bulundu:Sistemimizde ortaya çıkan bir hata dan dolayı, normalde şüpheli bir hesap etkinliği olduğunda devreye girmesi gereken güvenlik protokolü, gereksiz şekilde devreye girdi.

Şu an sorunu çözmüş durumdayız, ayrıca hatadan etkilenen hesapları da düzeltmeye devam ediyoruz. Yaşanan sıkıntı için özür dileriz.

Yukarıda belirtilen sorun sizin de başınıza geldi ise panik yapmanıza hiç gerek olmadığını söylemek isteriz. Yaşanan teknik bir arıza dan dolayı fecebook ekibi en kısa zamanda sorunu çözmüş olacaktır.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı