SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dropbox Yeni Servisi Ve Özelliğiyle Ortaya Çıktı!

Dropbox, bir günde iki yenilik yaptı. Google Docs rakibi Paper ve buluttaki dosyalara yereldeymiş gibi sağlayan Smart Sync özelliği sonunda geldi! Detaylar haberimizde…

Dropbox Yeni Servisi Ve Özelliğiyle Ortaya Çıktı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 31 Ocak 2017 - 1:08 'de eklendi ve 1.271 kez görüntülendi.

Dropbox, hem Paper adlı servisini herkes için açtı. Ayrıca Smart Sync özelliğini kuruluşlar içinde ekledi. Peki, Dropbox servisinin sunmuş olduğu bu özellik ne işe yarayacak? bu servis ne işe yarıyor? bu soruları cevabı haberimizde.Dropbox Paper, Google Docs’la Yarışıyor!

Dropbox tarafından sunulan Paper servisi, Google Docs hizmetine rakip çıkmak amacıyla kurulmuş. 2016’nın ikinci yarısında beta olarak kullanıcılarının karşısına çıkan servis 2016’nın üçüncü çeyrek ayında ise faliyet’e geçti. Dropbox, not alma uygulamasına benzeyen ve iş akışlarını yönetmek için geliştirilen yeni aracını tüm kullanıcılarına açtı. Kullanıcılarının karşısına bir çok özellikle çıkan Paper, içerisinde yaklaşık olarak 21 dili barındırıyor. Ayrıca Paper uygulaması, iOS ve Android  uygulamasında çevrim dışı hizmet verecek.

Smart Sync ile Buluttaki Dosyalara Yereldeymiş Gibi Erişim!Dropbox, daha önce Infinite ismiyle yapmış olduğu projeyi Smart Sync ismiyle faliyete soktu. Dropbox hesaplarında çevrimiçi olarak depolanan dosyalara, bilgisayarınızdan kolaylıkla erişebileceğini bu özellik kullanıcılar için çok güzel oldu diyebiliriz. Bu özellik bulutta depolanan dosyayla etkileşim sağlamanızı kolaylaştırırken cihazınızda yer tasarrufu yapmanızda olanak sağlıyor. Smart Sync’nin dosya paylaşma özelliği Windows ve macOS gibi işletim sistemlerine uyumlu. Fakat üzücü olan durum ise bu özellik sadece kurumsal üyelere sunulmuş. Fakat yetkililer ileri ki zamanda bu özelliğin herkese açılacağını söylüyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı