SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

En Güvenilir Alışveriş Siteleri Nelerdir?

İnternet alışverişinin bu denli yaygınlaştığı günümüzde en büyük problem bu sitelere karşı duyulan güven duygusudur. İnternetten alışveriş yaparken dolandırılmaktan korkuyorsanız haberimizin devamında güvenli alışveriş sitelerinin listesini görebilirsiniz.

En Güvenilir Alışveriş Siteleri Nelerdir?
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 22 Ocak 2017 - 22:20 'de eklendi ve 374 kez görüntülendi.

Hepsiburada: Adından da anlaşılacağı gibi her türlü alışverişinizde en güvenilir sitedir. Bu site ve sahipleri tüm ürünleri kendi stoklarından satmaktadır. Bazı ürünler anlaşmalı satıcılarla satılmaktadır. Sitenin en iyi yanı ise siparişinizin olası bir hata durumunda tartışmadan hatayı düzeltmesi ve müşterilerinin görüşlerine saygılı olmasıdır.N11: N11.com da satıcılar kendi ürünlerini aynı kategoride diğer satıcıların ürünleriyle birlikte kataloğa koyar. Sizler bu ürünler arasından size en uygununu ve beğendiğinizi seçip ödeme yapmak kalır. Verilen sipariş belirtildiği gibi elinize ulaşmazsa N11.com’a siparişinizle ilgili şikayetinizi bildirip paranızın iade olmasını beklemek kalır. Zaten siz siparişi N11.com’dan onaylatmadıktan sonra paranız satıcının hesabına aktarılmaz.

D&R: Kitap, oyun, müzik. Bu üç alanda uzmanlar. Aradığınız her kitap, her müzik albümü ve sanatçısı ve her türlü oyun bu sitede mevcut. Sitede bulunan güvenlik modülleri zaten siteye güvenmenize yetiyor da artıyor bile. Kargolama ve paketlemede de gerekli özeni gösteriyorlar. Bu siteden alışveriş yapıyorsanız korkmayın. Paranızın karşılığını veriyorlar.

Gittigidiyor: N11 ile aynı standartta ve uygulamada. Tek artısı dünyada en güvenilir sitelerden olan eBay adlı sitenin yan kuruluşu olması.Vatan Computer: Teknoloji ürünleri satan bu güzide site gerek mağazalarında gerek sitesinden yapılan alışverişlerde müşteriyi memnun etmek için her şeyi yapıyor. Zamanın şartlarına uygun güncellemeler yaparak bilgileriniz başkasının almasına olanak sağlamıyor ve aldığınız ürünü sizlere almadan önce uzun uzun anlatıyor. Tek eksisi ise teknik servistir. Teknik problemlerinizde size yanlış bilgiler vererek hatanın daha da büyümesine sebep oluyor. Bu işlerden anlayan bir teknik eleman kadrosu kursalar bu ekside artı olup tadından yenmez.

Kitapyurdu: Her türden kitabı bulabileceğiniz ve de en önemlisi güven içerisinde alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı