SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Google’da Yeni Çevrimdışı Arama Özelliği

Google mobil sürümüne yeni bir özellik getirdi. Yeni güncellemenin ardından internet yokken yapılan aramalar, internet geldiği sırada geri bildirim gönderiliyor.

Google’da Yeni Çevrimdışı Arama Özelliği
Bu haber Alper tarafından 20 Ocak 2017 - 11:37 'de eklendi ve 309 kez görüntülendi.

Şimdiye kadar akıllı telefonlarda aklınıza gelen bir şeyi Google’da aramak istediğiniz zaman internetin olmadığını fark etmek can sıkmıştır. Eğer internet o anda yok ise aramak istediğinizi bulamazsınız. Büyük ihtimalle de aramak istediğiniz şey kısa süre içinde aklınızda uçup gider.Ancak Google buna da bir çözüm üretti. Her defasında güncellemelerle yeni özelliklere açık olan Google, artık çevrimdışı arama çalışmasını mümkün hale getirdi. İnternet olmadan arama yapmak mümkün değil tabi. Ancak aradığınızı unutmamak adına akıllı bir özellik geliştirdi.

 Üst kısımdaki resimde aranacak kelime Google’a yazıldığında Çevrimdışı yazılı bir mesajla karşılaşacaksınız. Bu demek oluyor ki! Google aradığınız kelimeyi biz size geri bildirim olarak göndereceğini söylüyor. İkinci resimde olduğu gibi internet bağlantınız geldiğinde bildirim olarak geri dönüş yapılıyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı