SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İşte O Tarih Belli Oldu

Geçmiş yıllarda bir dev mühendis tarafından sanayi de atılım olarak yapılmış fakat yine o yıllar da Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişmesini istemeyen ekonomi terör örgütleri tarafında engellenen bu sanayi başarısı artık Türkiye Halkına ne zaman hizmet vereceği ortaya çıktı. Bilim Ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü o beklenen müjdeyi verdi.

İşte O Tarih Belli Oldu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Şubat 2017 - 8:19 'de eklendi ve 1.283 kez görüntülendi.

Bilim ve Sanayi Bakanı Faruk özlü yapmış olduğu açıklamada yerli otomobilin üretiminin ve çalışmalarının başladığını kesin olarak yollarda görmek istedikleri ve yollarda görüleceği tarih olarak ise Mart 2019 yılını işaret etti. bunun bir hedef olarak açıklanması halkımızı ve milletimiz bir hayal olarak görmeye itmesin çünkü bu sadece bir hedef değil geçmişte de yapılmış fakat bazı şer güçler tarafında tüm herkesin bildiği gibi engellenmiştir. Bu sebep ile birlikte bu bir hayal değil artık hedef olmuş ve bu hedef için tarihi tekrar veriyorum 2019 Mart ayında yerli otomobil yollarda görülecektir dedi.
Bilim ve sanayi Bakanı Faruk Özlü aynı zamanda bir televizyon programında gündeme ilişkin soruları da yanıtladı. 2019 Mart ayında yerli otomobili yollarda görmeyi hedefliyoruz. Buna bağlı olarak aslında ilk olarak bu otomobili ticari taksi olarak yollarda göreceğiz ve bundan sonra şahsi kullanım amaçlı olarak yine yollarda göreceğiz açıklamasında bulundu. Buna bağlı olarak ilk aşamada ticari taksiler de halkımız yerli otomobil ile karşılaşacak.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı