SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Netflix’e otomatik indirme özelliği geldi

Netflix’e otomatik indirme özelliği geldi
Bu haber Alper tarafından 11 Temmuz 2018 - 10:20 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.


Akıllı indirme özelliği ile çevrimdışı izlenmek üzere indirilen dizilerin yeni bölümleri de istenirse otomatik olarak indirilebilecek. Netflix’in yeni özelliği şimdilik sadece Android’de çalışacak
Şirketin sözcüsü Cameron Johnson, yeni özellikten şöyle bahsetti: “Günümüzde dosya indirmek otomatik bir süreç değil ve çoğu zaman insanlar bir dizinin birkaç bölümünü indiriyorlar. Mümkün olduğunda, bu işi Netflix’in sizin için yapmasını istiyoruz.”

Yıllarca indirme işine soğuk bakan Netflix, rakibi Amazon Prime Video’nun indirme özelliğini tanıtması ve kendisinin de internet bağlantısının ABD’deki kadar kararlı olmadığı ülkelere açılması sonrasında bu özelliği 2016’da bünyesine ekledi.

Netflix’in akıllı indirme özelliği ile artık izleme listesindeki diziler izlendiğinde yeni bölümler indirilerek eskisinin yerini otomatik olarak alabilecek.Uygulamanın Android sürümü için tanıtılan özelliğin sene sonuna kadar iOS cihazlarda da devreye girmesi bekleniyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı