SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı Cep Yakacak!

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı Cep Yakacak!
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 05 Temmuz 2017 - 11:46 'de eklendi ve 651 kez görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre Samsung şirketinin çıkardığı yeni Galaxy Note 8 almayı düşünenler için yüklü bir parayı gözden çıkarmaları gerekiyor.Galaxy Note 8 almayı düşünenler için kötü bir haber geldi. Samsung şirketinin parmak izi sensörünü ekranın alt kısmına yerleştirmeye yarayan teknolojiyi Note 8’e yetiştiremeyeceğini öğrenmiştik. Yeni gelen habere göre, Galaxy Note 8’i almak isteyenlerin belli bir para miktarını gözden çıkarmaları gerekiyor.

Bir Kore web sitesinin, isminin açıklanmasını istemediği bir Samsung Electronics yetkilisi, iddialara göre 64GB’lık Galaxy Note 8’in fiyatının 1.100 dolardan başlayacağını açıkladı. Açıklanan bu para miktarı 64GB’lık Galaxy S8 Plus’tan 250 dolar, iPhone 7 Plus’tan ise 130 dolar daha pahalı olacağını ispatlıyor. Osen’e göre Galaxy Note 8’in 128GB olan bir modeli tanıtıma sunulacak ve bu model de 128GB olmasından dolayı daha pahalı olacak.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı