SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Tabletten Nasıl Görüntülü Konuşulur?

Teknolojinin getirdiği en büyük yeniliklerden biri olan görüntülü konuşmayı tabletlerden nasıl yaparız cevabı haberin devamında…

Tabletten Nasıl Görüntülü Konuşulur?
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 26 Ocak 2017 - 18:43 'de eklendi ve 795 kez görüntülendi.

Teknoloji çağında yaşıyor olmanın birçok avantajı vardır. Bunlardan bir tanesi de iletişimde kolaylık sağlanmasıdır. İstediğimiz kişiyle, istediğiniz zaman görüşebilir olmak, bundan 20 yıl önce mümkün değildi. Ancak şimdi mümkündür.Bilgisayarların, evlerimize ve işyerlerimize girmesiyle teknolojinin farkında olduk diyebiliriz. Şimdi çantalarımıza giren tablet bilgisayarlar çıktı. Her an yanımızda taşıyabiliyoruz. Yani masaüstü bilgisayarlar, hatta dizüstü bilgisayarlar bile eskide kaldı denilebilir. İletişim çağı ve tablet kelimeleri yan yana getirildiğinde, ilk akla gelen görüntülü konuşma oluyor. Peki, tabletten nasıl görüntülü konuşulur?

Öncelikle tabletten görüntülü konuşabilmek için, bir adet görüntülü konuşma programının, internet ve tablet işletim sisteminin marketi vasıtasıyla, tablet bilgisayara indirilmesi ve kurulması gerekmektedir.Bu programlardan bilinenleri skype, tango vs. Aynı zamanda, görüntülü konuşma yapmak istenilen kişinin de, aynı işlemleri yapması ve aynı programı indirmesi gerekmektedir. İndirilen programa, kısa sürecek bir üyelik işlemimin ardından, görüşmek istenilen kişinin üye adı girilerek arama yapılır. Karşı tarafın da aramayı kabul etmesi ile görüntülü konuşma başlamış olur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA