SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Türk Telekom Ceo’su Paul Doany’dan Öğütler

Türk Telekom Ceo’su Paul Doany konuşması sırasında kendi üzerinden örnek vererek işverenlere ve yatırımcılara öğütte bulundu.

Türk Telekom Ceo’su Paul Doany’dan Öğütler
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 9:29 'de eklendi ve 1.341 kez görüntülendi.

Aslında her ne kadar öğüt değil tecrübe paylaşımı da dense de konuşması biraz öğüt veriri gibi oldu. Dünya Melek Yatırım Forumu’nda konuşan Türk Telekom CEO’su Paul Doany Az bildiğiniz alana yönelin dedi.
Dünya Melek Yatırım Forumu’nda konuşan Türk Telekom CEO’su Paul Doany kendi hayat tecrübelerinde örnek vererek konuşmasının daha akıllar da kalıcı olmasını sağladı. Paul Doany işverenlere ve yatırımcılara kendi hayat tecrübemden yola çıkacak olursak eğer ki az bildiğiniz bir alana yatırım yapın bu sayede sürekli olarak kendinizi geliştirmek zorunda kalacaksınız. Bunun da size ekstra olarak şu getirisi olacaktır hem bilgi açısından kendinizi geliştirmek zorunda olacak hem de sürekli bir araştırma içinde olduğunuz için rutin bir işyeri şeklinde işleriniz ilerlemeyecektir. Ancak bunun size en büyük getirisi çok farkı bakış açıları hem işinizde hem de hayatınız da farklı yönleri görecek diğer yatırımcılardan bir adım önde olacaksınız.
Asıl mesele de her zaman budur diyen Türk Telekom CEO’su Paul Doany farklı yönleri görmeniz iş hayatında her zaman bir adım önde olmanız demektir. Bunun bu şekilde yapmanız ise size her zaman risk alma konusunda biraz daha güven verecek buna bağlı olarak da risk alırken daha detaylı inceleyerek risk alabileceksiniz.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı