SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

En popüler sosyal medya sitelerinden biri olan Twitterda hesap nasıl açılır bu haberimizde öğrenebilirsiniz…

Twitter Hesabı Nasıl Açılır?
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 26 Ocak 2017 - 17:39 'de eklendi ve 450 kez görüntülendi.

Twitter uzun yıllar hayatımızda olan ve oldukça popüler bir internet sitesidir. Bu sitede yaşadıklarınızı, duygularınızı, düşüncelerinizi, fotoğraflarınızı ve başkalarının gönderilerini de paylaşabilirsiniz.Kendi hayatınızı paylaşabileceğiniz gibi dünya üzerinde Twitter kullanan herkesin hayatını da takip edebilirsiniz. Günümüzde çoğu ünlü de Twitter kullanmakta ve kişisel paylaşımlarıyla milyonlarca takipçi kazanmaktadır. Bu şekilde insanlar sevdikleri yıldızların merak edilen özel hayatını takip edebilmekte. Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Öncelikle Twitter sitesine girerek Twitter’ a kayıt ol başlığı altındaki kutucukları doldurun. Ad ve soyad kısmını doğru bir şekilde girmeniz tanıdıklarınızın sizi daha kolay bulmasını sağlayacaktır. Daha sonra e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra başka bir sayfa açılacak. Tekrar ad ve soyadı, e-posta adresini ve şifreyi girdikten sonra bir de Twitter hesabınız için bir kullanıcı adı belirleyecek ve hesabı oluştur butonu ile işlemi tamamlayacaksınız.İşlem tamamlandıktan sonra size nelerle ilgilendiğiniz sorulacak. İlgilendiğiniz bir alanı seçtiğiniz takdirde site sizin için bu alandaki Twitter hesaplarını gösterecek. Ve tanıdığınız kişileri bulmaya başlayarak hesabınızı tamamlayacaksınız.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı