SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Güncellemeyle Youtube!

Youtube mobildeki hatalarını gidermek için güncellemeye gitti. Ve bu güncelleme ile birçok problem çözüme kavuşmuş oldu.

Yeni Güncellemeyle Youtube!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 06 Şubat 2017 - 17:23 'de eklendi ve 1.298 kez görüntülendi.

Youtube mobildeki hatalarını gidermek için güncellemeye gitti. Ve bu güncelleme ile birçok problem çözüme kavuşmuş oldu.Youtube uzun süredir IOS platformunda sorunlar yaşıyordu. Telefon, TV, Play Station4 ve X Box One gibi birçok alandan Youtube’a video gönderen kişiler, videolar arasında geçiş yaptığında ses ve videoyu durdurup ilerletme gibi fonksiyonlar iptal oluyor ve müdahale edilemiyordu. Youtube uzun süredir bu problemi dikkate almış ve üzerinde çalışıyordu. Sonunda yeni bir güncelleme ile bu problemi tamamen bitirdi. Youtube 12.04 adlı güncelleme ile bu büyük problemi çözdü.

+Youtube’da artık Chromecast cihazları, akıllı TV ve diğer bütün cihazlarda artık video kontrolünü kilit ekranında yapmanız mümkün.

+Artık video üzerinde oynatma, duraklatma, ses açıp kapama ve ilerletme gibi fonksiyonlara Kontrol Merkezi’nden müdahale edebilirsiniz.

+Apple Watch ile eşlenen videolara müdahale edebilirsiniz.Tüm bu özelliklere sahip olmak için Youtube 12.04 sürümüne geçmiş olmak gerekiyor.

Bilindiği üzere Youtube tüm dünyada telefonlarda internetten video izlemek için tek alternatif olarak kullanılıyor. Tüm telefon işletim sistemleri kendi bünyelerinde bir tek Youtube video platformunu bulunduruyor. Diğer video siteleri için kendinizin kurması gerekiyor. Zaten hiçbir video sitesi Youtube’un yakınına yaklaşamaz bile. Bu sebeple Youtube kendinin zirveyi tutmasını kötüye kullanmayıp tüm sorunlarını en kısa sürede düzeltmeli ve gözden düşmemelidir.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı