SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeniden Yapılacak Nokia 3310’un Fiyatı Kesinleşti

Yeniden Yapılacak Nokia 3310’un Fiyatı Kesinleşti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Şubat 2017 - 14:00 'de eklendi ve 1.336 kez görüntülendi.

İlk gelmiş olan bir takım bilgilere göre Nokia 3310 modelindeki telefonun fiyatı 150 – 200 Avro’nun aralığında bulunacak.Nokia şirketi fenomen durumdaki cep telefonu 3310’u tekrardan geliştirme kararı. İlk gelmiş olan bazı sızıntılara göre ise Nokia 3310 odelinin fiyatı 150 – 200 Avro’nun aralığında bulunacağı düşünülmekte. 2000 senesi içerisinde ilk olarak karşımıza çıkmış olan teknolojinin son 17 seneden fazlası ile ilerlediği göz önünde bulundurulursa Nokia 3310’nun fazlası ile daha akıllı bir model ile karşımıza çıkacak olması beklenmekte.

Nokia şirketinin bu ay sonunda yapılacak Dünya mobil kongresi içerisinde yeni ürünü olan New Nokia 3310’u tanıtacak olması da bekleniyor. Nokia şirketinin Microsoft ile gerçekleştirdiği anlaşma sonrasında 5 sene kendi markalı ürünlerini çıkartmayacağı bilinmekteydi. Bu sürenin geçtiğimiz sene bitmesi ile birlikte firma tekrardan çalışmalarına başladı.Nokia’nın yapacağı yeni modelinin tasarımının ise eski Nokia 3310’u andıracak olması bekleniyor lakin şimdiye kadar bu modelle alakalı yeni bir görsel ya da teknik özellikler konusundaki detaylar belirginleşmiş değil. Beklentilerin ilk sırasında ise akıllı telefon üstünde Android 7.0 isimli işletim sisteminin kullanılması gelmekte. Yeni bir akıllı telefon Nokia ad hakkını almış olan HMD Global firmasının tarafından tanıtılacağı açıklanan yeni 3310’un eski dönemlerdeki başarısını yakalayıp yakalayamayacak olması ise büyük bir merak konusu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı