Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Emekliye Refah Payı Verilecek Mi? Asgari Ücret Artacak Mı? Son Dakika!

  EKONOMİ HABERLERİ – Son

  EKONOMİ HABERLERİ – Son günlerde emekliye refah payı verilecek mi ve asgari ücret artacak mı soruları gündemdeki yerini koruyor. Bu konuda bugün önemli bir gelişme oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, asgari ücrette Temmuz ayında bir artış olmayacağını ve emekliye refah payı verilmesinin de gündemlerinde yer almadığını açıkladı.

  ARALIK AYINDA TOPLANILACAK

  Işıkhan, AK Parti grup toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularına verdiği yanıtta asgari ücrette artış olmayacağını belirtti. Işıkhan göstergelerin olumlu geldiğini, yeni asgari ücreti belirlemek için Aralık ayında toplanılacağını ifade etti. Bakan Işıkhan emekliye refah payının da gündemlerinde olmadığını söyledi.

  DAĞ DA ‘OLMAYACAK’ DEMİŞTİ

  asgari-ucret-zam-var-mi Emekliye Refah Payı Verilecek Mi? Asgari Ücret Artacak Mı? Son Dakika!

  Asgari ücrete artış konusu son olarak Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Karatepe’nin görüşmesinde de gündeme gelmiş, Karatepe görüşmeye ilişkin açıklamalarında genel bir değişim için irade göremediklerini söylemişti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da Temmuz ayında asgari ücret artışı yapılıp yapılmayacağı konusuna ilişkin olarak, “Temmuz ayında asgari ücretle ilgili bir süreç olacak mı derseniz, şu anda olmayacağını ifade edebilirim” demişti.

  Asgari ücrete Temmuz ayında zam yapılmayacağı açıklaması AK Parti Genel Başkanı Hamza Dağ’ın ardından Bakan Vedat Işıkhan’dan da gelmiş oldu.

  TÜRKİYE’DE YILIN OTOMOBİLİ SEÇİLDİ