Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç Bir Konserinden Ne Kadar Kazanıyor?

  Son zamanlarda sürekli gündemde

  Son zamanlarda sürekli gündemde olan Serdar Ortaç’ın bir konserinden 1.5 milyon lira kazandığı iddiaları gündeme geldi.

  Son dönemlerde sigara ve alkolü bırakmasıyla gündeme gelen Serdar Ortaç, ayrıca borçlarının çok olduğu yönündeki kendi açıklamalarıyla da konuşulmuştu.

  Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, kazancıyla gündeme gelmekte. Halk TV’nin haberine göre yakın zamanda yoğun bir konser programına başlayan Ortaç’ın her sahneye çıkışında 1.5 milyon TL kazanacağı iddia ediliyor.

  80 KONSERE ÇIKACAK

  Özellikle borçlarını ödediğini açıklayarak dikkatleri üzerine çeken Serdar Ortaç, “Borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım” şeklinde konuşmuştu. Ünlü şarkıcı, yoğun konser takvimine sahip olduğunu ve Eylül sonuna kadar 80 konser planladığını belirtiyor.

  İddialara göre Serdar Ortaç’ın her konserden 1.5 milyon TL kazanacağı söyleniyor. Bu durum, şarkıcının finansal açıdan önemli bir dönüm noktası olarak değerlendiriliyor. Borçlarını kapatmak için büyük bir çaba gösterdiğini vurgulayan Ortaç, “Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım” ifadeleriyle de çalışmalarının önemini vurguluyor.