Aleyna Tilki Hastaneye Kaldırıldı! Hayranları Hastanenin Önünde Bekleyişe Geçti

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Genç şarkıcı son paylaşımında kolunda serumla hastaneden paylaşım yapınca tüm hayranlarını korkuttu…

Magazin Haberleri 11.09.2021 - 22:10 11.09.2021 - 22:10 TV Haberlerim

Son yılların en popüler şarkıcılarından biri olan ve sosyal medyadaki açıklamalarıyla da sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sosyal medyada binlerce takipçisi olan ve büyük ilgi gören genç şarkıcı, son dönemde şarkılarından çok paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye başladı. Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından kolunda serumla hastaneden paylaşım yapınca tüm dikkatleri üzerine çekti. Hayranlarını korkutan Aleyna Tilki’nin koronavirüse yakalanıp hastanelik olduğu öğrenildi.

Önce Annesi Koronavirüse Yakalandı

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, çıktığı tatil sonrasında koronavirüse yakalandığını açıklamış ve hayranlarına üzücü haberi vermişti. Durumunun ciddi olmadığını dile getiren ve sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan Havva Öztel, evde karantina altına alındı. Ünlü internet fenomeni, karantina süresi bitince ve koronavirüs testi negatife dönünce kızlarına kavuşmuştu. Aleyna'nın annesi Havva Öztel koronavirüse yakalandıktan ve kısa süre sonra iyileştikten sonra bir üzücü haber daha geldi.

Şimdi de Aleyna Tilki'den hayranlarını üzen bir paylaşım gelmesi, sosyal medyada büyük ses getirdi. Yaptığı çıkışlarla gündeme gelen Aleyna Tilki, hastane odasından bir fotoğrafını Instagram'dan hikaye olarak paylaşınca tüm dikkatleri üzerine çekti. Son dönemde şarkılarından çok paylaşımlarıyla ve sert çıkışlarla öne çıkan Aleyna Tilki bu sefer koronavirüs haberiyle korkuttu.

koronaviruse-yakalanan-annesinin-iyilesmesinin-14388066_5628_m

Aleyna Tilki: Hasta Bebek

Kişisel Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ve paylaşımlarıyla hayranlarını şaşırtan Aleyna Tilki, bu sefer hastaneden bir görüntü paylaştı. Kolunda serumla poz veren ünlü şarkıcı “Hasta Bebek” notunu düşerek Instagram hikayesini paylaşınca sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Aleyna Tilki’nin koronavirüse yakalandığı öğrenilirken hayranları korku dolu anlar yaşadı. Ünlü şarkıcının hastalığı annesi Havva Öztel’den kapıp kapmadığı henüz netlik kazanmadı.

koronaviruse-yakalanan-annesinin-iyilesmesinin-14388066_9115_m

Aleyna Tilki Kimdir?

Ünlü pop müzik şarkıcısı Aleyna Tilki, 28 Mart 2000 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Annesi Trabzon, Of’lu babası ise Konyalıdır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda yer alan Aleyna Tilki, bu yarışmada başarılı olamasa da yıldızını parlatmaya başladı. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı parçasında vokal olarak yer almasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Aleyna Tilki’nin sosyal medyada ve müzik dünyasında en çok tanınmasını sağlayan parça bu oldu.

koronaviruse-yakalanan-annesinin-iyilesmesinin-14388066_7181_m

Sosyal medyada adeta çığ gibi büyüyen Cevapsız Çınlama şarkısı YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu. Ayrıca bu klip bir yıl içinde 480 milyondan fazla izlenerek kırılması güç bir rekora imza attı. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanına sahip oldu. Özellikle genç nesil müzik dinleyici kitlesi tarafından çok beğenilen ve popülerlik kazandırılan Aleyna Tilki, ilk tekli çalışmasını da çok geçmeden yayınladı.

koronaviruse-yakalanan-annesinin-iyilesmesinin-14388066_344_amp

Warner Music Group ile Anlaştı

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki Temmuz 2017'de ilk solo parçası "Sen Olsan Bari"yi yayımladı ve Türkiye'de aynı listede 1 numara oldu. Daha sonra 2019 yılında Tilki’nin Cornetto için hazırladığı yaz şarkısı "Nasılsın Aşkta” ile müzik gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı uluslararası platforma açılmaya karar verdi. Tilki, Mayıs 2019'da dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Warner Music Group ile anlaşma imzaladı ve İngilizce albüm hazırlıklarına başladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@