Arka Sokaklar’ın Haylaz Tekin Çoban’ı Yeni İmajı İle Ekranlara Dönüyor!

Yılların fenomen dizisinden ayrılık! 15 yıldır hayatımızda olan sevilen dizi Arka Sokaklar’dan ayrılan isim yeni dizi ve yeni imajı ile ekranlara yeniden dönüyor. Anlaşma tamam. İşte detaylar.

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 16:13 15.09.2021 - 16:13 TV Haberlerim

Fox’un sevilen dizisi Son Yaz yeni sezonda iddialı bir giriş yaptı. Konusu ve oyuncuları ile başarı elde eden diziye yeni isimler de katılmaya devam ediyor. Yıllardır ekranlarda olan ve artık bir fenomen haline gelen Arka Sokaklar’dan ayrılan isim Son Yaz dizisi ile ekranlara yeniden dönüyor. Arka Sokaklar’ın Tekin Çoban’ı Onur Bay yeni sezonda artık Son Yaz dizisinde Burak Sancaktar karakterine hayat verecek.

Burak Sancaktar Karakterini Oynayacak

Çocukluğundan beri Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin Çoban olarak izleyicinin karşısına çıkan ve çok sevilen Onur Bay artık Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Burak Sancaktar için anlaşma yapan oyuncu imajını da değiştiriyor. Arka Sokaklar’ın sevimli ve haylaz Tekin Çoban’ı artık mafya ailesinin genç ve ele avuca sığmayan çılgın ismi olarak sevenleri ile buluşacak. İzleyicilerin aklında Tekin Çoban olarak kalan isim farklı bir rolde de başarılı olarak kendi kariyer hedeflerini çeşitlendirmek istiyor.

onurbay-arkasokaklar-yk2-750x375-c

15 Yıl Aynı Karakteri Canlandırdı

15 yıl boyunca aynı karakteri canlandıran ismin yeni rolüne nasıl çalıştığı ve alışma sürecinin nasıl geçeceği merak konusu. Bambaşka biri olarak ekranlara dönecek olan Onur Bay kariyeri ve oyunculuk gelişimi açısından doğru kararı verdiğini düşünüyor. Son Yaz dizisinin son fragmanında yeni imajı ile yer alan isim yeni sezonda dizinin en dikkat çeken isimlerinden birisi olabilir.

onurbay-sonyaz-22

Artık Zamanı Gelmişti

Oyunculuk kariyerine henüz 10’lu yaşlarında adım atan Onur Bay kısa sürede dikkatleri üzerine çekmişti. Arka sokaklar dizisinde aralıksız olarak usta oyuncularla beraber rol alan isim adeta sette büyüdü. Hepimizin aşina olduğu Tekin Çoban karakterine hayat verirken doğallığı ve samimiyeti ile izleyicilerin sempatisini kazanmıştı. Büyüdükçe fiziği ve yakışıklılığı ile de dikkat çeken Bay, oyunculuk konusunda da kendisini geliştirerek kariyerine devam etmek istiyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@