Bandajları Atan Aleyna Kalaycıoğlu’nun Son Paylaşımı! Estetiği Klip İçin mi Yaptırdı? İddialar İçin Hemen Cevap Geldi

Survivor 2021’in güzel yarışmacısı estetik yaptırdı. Ülkenin dikkatle takip ettiği yarışmada ilgilerin odağı olan isim sosyal medyadan paylaştı.

Magazin Haberleri 13.09.2021 - 13:53 13.09.2021 - 13:53 TV Haberlerim

Yıllardır ilgi ile takip edileni, TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor, hem yarışmaları hem de yarışmacıları ile gündemde kalmaya devam ediyor. Bu kez iddiaların odağındaki isim popüler yarışmacılardan Aleyna Kalaycıoğlu. Yarışmalardaki başarısı ve güzelliği ile dikkat çeken isim bu kez yaptırdığı estetik ile dikkatleri üzerine topladı.

“Şişlik iniyor sanki” Notu İle Paylaştı

Sosyal medyadan takipçilerine yaptığı paylaşımlarda son zamanlarda sürekli bandajlı pozlar veren popüler yarışmacı, son yaptığı paylaşımda bandajını çıkardı. Güneşlenirken verdiği poza “Şişlik iniyor sanki” notu ekleyen güzel isim böylece sevenlerine estetik ameliyatının etkilerinden kurtulmaya başladığını duyurmuş oldu.

estetik-ameliyat-olan-aleyna-kalaycioglu-son-14391360_1308_m

Berkay’dan İddialara Cevap

Öte yandan, ünlü ismin Berkay’ın sahibi olduğu şirketle beraber bir şarkı çıkaracağı açıklanmıştı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun burun estetiğini şarkıya çekilecek olan klip için mi yaptırdığı sorusu takipçileri tarafından son zamanlarda sık sık dile getirilmeye başlanmıştı.  Bu iddialara yanıt şirketin sahibi Berkay’dan geldi . Berkay yaptığı açıklamada “Kendi isteği ile burnunda ufak bir kemer vardı, onu düzelttirdi. Ben böyle bir tavsiyede bulunabilecek biri  değilim. Şarkının çıkışına az kaldı.” diyerek iddialara yanıt verdi. Böylece ünlü  yarışmacının burun estetiğini kendi istediği için yapıldığını öğrenen sevenlerinin akıllarındaki soru da cevap bulmuş oldu.

estetik-ameliyat-olan-aleyna-kalaycioglu-son-14391360_3548_m

Survivor 2021’de Ne Yapmıştı?

Son halini takipçileriyle paylaşan gündemin odağıdaki isim Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021’e engelli kardeşi Cansu için katıldığını belirtmişti. Ona daha iyi şartlarda bakabilmek için yarışmada başarılı olmak istediğini her fırsatta belirten güzel isim 24 Haziran’da yapılan SMS oylaması sonucu yarışmaya veda etmişti. Yarışmaya veda etmesi ile hayallerine de veda ettiği düşünülen Kalaycıoğlu geçtiğimiz günlerde Berkay’ın şirketi ile anlaşarak şarkı çıkaracağını duyurması gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdi takipçilleri ve sevenleri şarkının çıkacağı ve klibi merakla ve sabırsızlıkla bekliyor.

estetik-ameliyat-olan-aleyna-kalaycioglu-son-14391360_4402_amp

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@