Bankalar Yarışıyor! 0.99 Faizli Tam 100 Bin TL Kredi Bombardımanı!

Acil nakit ihtiyacı olanlara beklenen haber sonunda geldi! Müjdeli haberi milyonlar bekliyordu. Düşük kredi faiz oranı ve çok uzun vade seçeneği onaylandı.

Ekonomi Haberleri 23.09.2021 - 16:18 23.09.2021 - 16:18 TV Haberlerim

İhtiyaçlarını gidermek veya borçlarını kapatmak isteyen vatandaşın beklediği haber sonunda geldi. Sizlerde düşük faizli kredi kullanıp geri ödemesini uzun sürede yapmak istiyorsanız bu bankalara başvurabilirsiniz. En ucuz kredi dönemi vatandaşın yoğun istekleri doğrultusunda hayata geçirildi. Başvurular anlaşmalı bankaların şubelerinden ve internet sitelerinden yapılacak.

Her banka ihtiyaç kredisi hazırlarken kendi para politikaları ve bütçelerini göz önüne alır. Kredi şartlarını belirleyen bankalar vatandaşlara  en uygun aynı zamanda geri ödemesi kolay kredi kampanyaları hazırlayarak müşteri kitlelerini artırmanın yollarını arıyor. Bankaların kredi verirken en çok dikkat ettiği konulardan birisi ise kredi notunuz.

Bankaların kredi verme şartlarını uyguladıktan sonra krediniz anında onaylanmaktadır. Belirlenen limitlere kadar 60 ay vade ile kredi kullanımı sağlamaya başlayan bankalar kredi başvurularını değerlendirmeye başladı. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar hemen hemen her bankadan kolay kredi kullanımı sağlayabilir. Ancak bazı bankalar kredi notu 1100 ve üzerinde olanlar için 0.99 gibi düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermekte. İşte o bankalar.

Garanti BBVA

Bankanın kredi kullanım şartlarına uyan kişilerin başvuruları değerlendirilip onaylandıktan sonra 0.99 faiz oranı ile tam 100 bin TL kredi imkanı sağlanıyor. Garanti tek şart olarak 3 aylık sigorta geçmişiniz olmasını istemekte. Arfından 0.99 faiz ile 100 bin TL kredi sağlanıyor. Kredi notu 1100 ve üzeri olanlar için bu kredi başvurusu değerlendirmeye alınıyor.

garanti

TEB 0.99 Kredi Faizi

TEB kendi belirlediği kredi şartlarına uyan başvurulara 0.99 oranından 50 bin TL 60 ay vadeli kredi veriyor. Ayrıca ilk taksiti 3 ay erteleyen banka en çok kredi kullanılan bankalardan birisi konumuna gelmiş durumda.

teb-bankasi

QNB Finansbank 0.99 Orandan Kredi

50 bin TL kredi veren banka, rekabette geri kalmamak adına kredi notu 1100 ve üzeri olan müşterilere 60 ay vade ve 0.99 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sağlıyor.

finansbank

Yorumlar