Can Yaman İtalya’da Bomba Etkisi Yaptı!

Yakışıklı oyuncu kariyerine yurtdışını da ekliyor. Son zamanlarda hazırlıklarını yurtdışına yönelik yapan Can Yaman reklam ve dizi çalışmaları ile gündemde.

Magazin Haberleri 15.09.2021 - 19:54 15.09.2021 - 20:00 TV Haberlerim

Televizyon dünyasının yakışıklı simalarından olan oyuncu Can Yaman’ın yaklaşık bir yıldır kariyer planlarını yurtdışına yönelik yaptığını takip ettik. Bu kapsamda italya’da bulunan ünlü oyuncu hem reklam hem de diziler için bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Şimdiye kadar iyi işler yapmayı başaran oyuncu İtalya’da da gündem olmuş durumda.

Daha önce yer aldığı reklamlarla İtalya’ya giriş yapan oyuncu daha sonra sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Bu şekilde hem kendini dünya çapında tanıtma fırsatı buldu. Kariyeri  açısından bu önemli kararı aldıktan sonra, bu yönde 1 yıldır uğraşan oyuncu sonunda emeklerinin karşılığını almaya başladı.

canyaman-yk2aa-750x375-c

İtalya’dan 2 Dizi ile Anlaştı

Can Yaman bir yıldır hazırlık yaptığı İtalyan dizi sektörüne ilk adımını atıyor. Dünya çapında tanınma fırsatı yakalayan oyuncu, italya’da 2 dizi için anlaşma yaptı. Bu ilk adımın ardından başarılı olması halinde diğer ülkelerden de teklifler için önü açılabilir. Dünya dizi sektöründe tanınır hale gelecek oyuncu hedeflerine ulaşabilir.

İtalya’da diziler ile anlaşma yaptığını belirttiğimiz Can Yaman, Sandokan isimli dizinin çekimlerinin 2022 yılına ertelenmesi ile Viola Come Il Mare isimli polisiye dizide yer alacak. 27 Eylül itibari ile çekimlerine başlanacak dizide Can Yaman, polis karakterini oynayacak. Hayranlarına dünya çapında yenilerini eklemek için çalışan oyuncunun  bu dizide göstereceği oyunculuk merak konusu. Başarılı olması halinde ise önünü çok daha açık olacağı sektör yorumcuları tarafından dile getiriliyor.

canyaman-italya-dizi

Partneri İtalyan Güzel Oldu

Oyuncuya, İtalyan dizi sektörüne ilk adımını atarken anlaştığı dizi Viola Com II Mare isimli dizide İtalyan güzel Francesca Chillemi eşlik edecek. Canale5 ekranlarında yayılanacak dizi şimdiden italya’da gündem olmuş durumda. Yapılan yorumlara göre beklentinin yüksek olduğu dizi Can Yaman için de Avrupa ve dünyaya açılan bir pencere olma özelliği taşıyor.

Can Yaman, yeni dizisi için imajını da değiştirdi. Son halini sosyal medyada paylaşan oyuncu takipçilerinden dakikalar içinde binlerce beğeni aldı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@