Çukur’un Kardeş Dizisi Üç Kuruş Yeni Sezonu Sallayacak!

Çukur’un kardeş dizisi geliyor! Show TV’den çok konuşulacak bir dizi daha! Ay Yapım imzalı ‘Üç Kuruş’ artık izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 13:54 15.09.2021 - 13:54 TV Haberlerim

Ay Yapım'ın ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ dizilerinin ardından pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ izleyicileri ile buluşmak için hazırlanıyor. İlk kısa tanıtım videosu yayınlanan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu şimdiden sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı.

“İçindeki Irkçı İle Yüzleşmeye Hazır Mısın?”

Tüm hazırlıkları hızla devam eden, Ay Yapım’ın yeni projesi oldukça iddialı ve dikkat çekici konusu ile izleyiciyi kendine bağlayacak gibi görünüyor. Dizi, ilk kısa tanıtım videosunda yer alan “Ben hiç yapmadım diyebilir misin? İçindeki ırkçı ile yüzleşmeye hazır mısın?” sözleri ile henüz yayın hayatına başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sosyal medyada merak konusu olan dizi önümüzdeki günlerde gündemden düşmeyecek.

İçerde ve Çukur’un Yönetmeni

Senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise İçerde ve Çukur dizilerdinden de tanıdığımız Sinan Öztürk oturuyor. Konusu,  ilk tanıtım videosu, senarist ve yönetmeni ile şimdiden gündem olan projenin oyuncu kadrosu da oldukça başarılı ve dikkat çekici isimlerden oluşuyor.

3191664_1920x1080

Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin yeni dizisi için oyuncu kadrosunda güçlü isimler ile anlaşıldı. Dizinin oyuncu kadrosunun belli olması ile beraber çekimlerin de başlandığı dizi Ekim ayı itibari ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlanacak. Haziran ayında final yaparak ekranlara veda eden Çukur dizisinin devamı olması beklenen dizinin oyuncu kadrosu seçilirken bir hayli titiz davranılmış. Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay her zamanki gibi mükemmeli isteyen tavrı ile başrol için Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşmaya vardı. Aynı zamanda Burak Altay, Ekin Koç, Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade, Ozan Dolunay gibi bilindik ve başarılı kadrosu ile yeni sezona bomba gibi bir giriş yapması beklenen dizi, ilgilerin odağı konumuna gelmiş durumda.

Çağatay Ulusoy Geri Çevirdi

Üç Kuruş dizisi için bir çok oyuncuya teklif gitti. Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’da başrol için teklif iletilen isimlerden birisiydi. Ancak Ulusoy Netflix için bir çekmeye hazırlanıyor. Bu nedenle Çağatay Ulusoy, Üç Kuruş dizisi başrolü için gelen teklifi geri çevirdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@