EDHO’da Şok Ayrılık! Karakterin Hayranları Yıkıldı! Savaş Özdemir Yeni Dizi İle Anlaştı

Ekranların sevilen ismi yeni diz için anlaşmasını yaptı. Yeni dizi projesi için kameraların karşısına geçecek. İşte o merak edilen isim!

Dizi Haberleri 22.09.2021 - 11:45 22.09.2021 - 11:45 TV Haberlerim

Ünlü fenomen dizi Eşkiya Dünyay Hükümdar Olmaz’ın sevilen karakteri diziye veda etti. 6 sezondur ekranlarda yer alan ve artık kemikleşmiş bir izleyici kitlesini sahip olan dizide ayrılık yaşandı. Yeni sezona bomba gibi girmek isteyen dizide bazı oyuncu transferleri yaşanırken bazı oyuncularda dizideki rolllerinden ayrılarak yeni dizi projelerinde kendilerine yar bulmaya devam ediyor.

Sevilen Karakter Ayrıldı

Milyonları 6 sezondur adeta ekranlara kilitleyen  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için de artık gün sayıyor.  Fenomen dizide ise karakterin hayranlarını üzecek bir ayrılık geçen sezon sonunda yaşandı. Canlandırdığı karakter ile kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve oynadığı role samimiyet ekleyen başarılı oyuncu Savaş Özdemir diziden ayrıldı. Başarılı yapımın başarılı oyuncusu yıllardı ekranlarda siyah takım elbisesi ile hafif ruhsal sıkıntıları olan ele avuca sığmayan, nerde ne yapacağı belii olmayan bir karakterle izleyiciler tarafından beğeni ile takip edilmişti.

savas-ozdemir

Yeni Dizi

Canlandırdığı karakterle hem sevilen hem de başarılı bulunan oyuncuya başka dizi yapım projelerinden de teklifler gelmeye başlamıştı. Bu gelen tekliflerden birisini değerlendiren Savaş Özdemir anlaşmasını yaptı. Savaş Özdemir yeni sezonda Bahadır Özdener'in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi projesi Benim Hayatım ile yeniden ekranlardaki yerini alacak. Sevenlerinini ve ilgi ile takip edenlerin gözü artık Benim Hayatımda olacak.

Benim Hayatım

Star TV yeni sezonda da adından sıkça bahsettirmek isteyen dizi projeleri ile iddialı bir giriş yapmanın ardından zirveye tırmanarak orda kalıcı olmak istiyor. İŞte bu iddia kapsamında yeni sezona hazırları dizilerden birisi olan Benim Hayatım ekranlarla yakın zamanda buluşuyor. Dizide  Savaş özdemir’in yanı sıra başrolde Nilsu Berfin Aktaş olacak. Baba ve kızı canlandıracak iki ismin performansları merak konusu olacak.  Ayrıca dizinin diğer genç başrolü ise Genco Özak. Bu ikilinin ve oyuncu kadrosunun ortaya neler çıkaracağı ise merak konu. Bu merak ise yakın zamanda dizinin ekranlarla buluşması ile son bulacak.

savas-ozdemir1

Yorumlar