Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin İlyas'ı Diziden Ayrılıyor mu ? Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

ATV ekranlarından yayınlanan ve yıllardır büyük bir ilgiyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda bazı isimler olmayacak.

Dizi Haberleri 09.09.2021 - 10:20 09.09.2021 - 10:20 TV Haberlerim

En çok merak edilen konular arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlama tarihi ve oyuncu kadrosu netleşti…

Milyonlarca dizi severin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonu için geri sayım başladı. Dizinin 7. sezonuyla ilgili gelen kulis bilgileri ortalığı fena halde karıştırdı. Sevilen dizide milyonların beğenisini kazanan İlyas Çakırbeyli karakterinin yeni sezon öncesinde ayrılma ihtimalinin olması seyircileri çılgına çevirdi. Henüz netleşmeyen bu konuda ayrılık ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

edho2

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlıyor?

Tam 6 sezondur ATV ekranlarından yayınlanan ve reyting rekorlarını alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şimdiden 7. sezon heyecanı başladı. Sevilen dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, başarılı oyunculuk performansı ile Hızır Çakırbeyli isimli bir efsane yaratmayı başardı. Bu fenomen karakterin yeni sezonda nelerle karşılaşacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

edho3

ATV ekranlarından yayınlanan ve iyi reytingleri ile dikkatleri üzerine çeken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezona ne zaman merhaba diyeceği merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, muhabirlerin sorularını yanıtladı ve daha setin başlamadığını söyledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi ekibi olarak eylül ayının ortası gibi bir araya gelip sete başlayacaklarını dile getirdi. Sevilen oyuncu yeni sezon yorumunda “Hızlı başlar, hızlı bitiririz” ifadelerini kullandı.

İlyas Çakırbeyli Karakteri Ayrılıyor Mu?

Yaz tatilinin kendisi için güzel geçtiğini ifade eden Oktay Kaynarca, tüm mevsimleri sevdiğini ve ayrım yapmadığını dile getirdi. Yeniden Özbekistan’a gitme durumu olduğunu belirten ünlü oyuncu, uygun tarihler olursa Taşkent’teki film festivaline katılmak istediğini kaydetti. Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonunda İlyas Çakırbeyli karakterinin olup olmayacağı sorusuna ise henüz yanıt vermedi. Edinilen kulis bilgilerine göre yeni sezonda İlyas Çakırbeyli diziye veda edebilir.

edho4

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@