Evlilik Hakkında Her Şey İlk Bölümünde Fırtınalar Estirdi!

Ekranlarda Fox fırtınası esmeye devam ediyor. Geçen sezonun ardından bu sezon da yeni projelerden beklenti yüksek ama arada süprizler de olmuyor değil.

Dizi Haberleri 22.09.2021 - 21:35 22.09.2021 - 21:36 TV Haberlerim

Yeni sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Fox bu yöndeki hazırlıklarını tamamladı. Geçen sezon haftanın birkaç günü yayınladığı dizilerin zirveye oynaması ile bu başarısını bu sezon başından arttırarak devam ettirmek isteyen kanal, yeni projelerinin çalışmalarına tüm hızlı ile devam ediyor.

Geçen sezondan devam eden dizilerin yanı sıra bu sezon için de tam 11 dizi projesi ile ekranlarda yer tutacak kanal, şimdiden bazı dizileri için olumlu geri bildirimler almaya başladı. Yeni sezon başladığından beri hemen hemen her hafta yeni bir dizi ekranlara getiren Fox, bu hafta ise Salı günü rekabetine Evlilik Hakkında Herşey isimli dizi ile dahil oldu.

evlilik-hakkinda-hersey1

Dizinin Başrolleri

Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece’nin başrollerinde yer aldığı yapımın ilk bölümünde nasıl bir tepki alacağı merak ediliyordu. Dizi oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ilk bölüm itibari ile beğenileri toplamış olarak görünüyor. Bunun ölçüsü olarakta reytinglerdeki sıralamaları gösterilebilir.

İlk Bölüm Reytingleri

Dizinin henüz ilk bölümü olmasına rağmen beklenilen reyting seviyelerinin üzerinde yer aldığı söylenebilir. Tüm kişiler kategorisinde bir miktar aşağılarda kalsa da AB ve ABCI reyting kategorilerinde beklentilerin üzerinde bir başarı elde etti. Kadın izleyici kitlesine hitap etmesi zaten beklenen dizi bu beklentileri de karşılamış  görünüyor. Dizinin ilk bölümüne sosyal medyadan da özellikler kadınlar tarafından yoğun şekilde olumlu mesajlar verildi.

evlilik-hakkinda-hersey2

Dizinin Hikayesi

Oyuncu kadrosu kadar hikayesi ile de ilk bölümde izleyiciyi heyecanlandıran Evlilik Hakkında Herşey dizisi, başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinde en iyilerden olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul'un tanınmış ve nüfuz sahibi kişilerin davalarına bakarken, aynı zamanda Azra’nın evlilik hayatı ve geçmiş yaşantısını ekranlara getiriyor. Geçmişten gelen sürpriz bir ziyaretçi ile işler sarpa sarmaya başlıyor. Ayrıca Gökçe Bahadır da ekranlara geri dönerek hayranları ile buluşmanın sevincini yaşadı.

Yorumlar