Fox Bombayı Patlattı! Usta Oyuncu Mahkum Dizisine Katıldı! İşte O İsim!

Fox TV yeni sezonda bomba etkisi yaratacak dizisinin kadrosunu güçlendiriyor. O usta oyuncu da kadroya katıldı. İzleyicini merakla beklediği yeni sezona hazır!

Dizi Haberleri 21.09.2021 - 23:09 21.09.2021 - 23:09 TV Haberlerim

Fox geçen sezon olduğu gibi bu sezonda TV ekranlarında fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. Yeni dizi projeleri ile hemen hemen haftanın her günü reytinglerde zirveye oynamayı planlayan kanal son olarak iddialı projesi Mahkum’u  duyurmuştu. Güney Kore dizisi İnnocent Defendant’tan uyarlanan Mahkum izleyiciyi şimdidden heyecanlandırmış gibi görünüyor.

Güçlü Oyuncu Kadrosu

Kadrosunda Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi başarılı ve potansiyeli yüksek isimlerle kamera karşısına çıkan proje oyuncu kadrosu kadar hikayesi ile de hayli dikkat çekti. Son zamanların modası olan uyarlama dizilere yeni bir soluk getirmek isteyen Mahkum, bir savcının hafıza kaybı yaşaması sonrasında kendini cezaevinde bulması ve idam cezası ile yargılanması sırasında başına gelen olayları kendine baz alıyor. Savcının olanları hatırlamaması ve kendi suçsuzluğunu ispatlama çabası içerisine girmek zorunda kalması hikayenin en ilginç yanlarından biri olarak göze çarpıyor.

haci-osmanoglu

Usta Oyuncu Baba Rolünde

Dizi ekibi, oyuncu kadrosu ve hikayesi güçlü olan dizi yine de dur durak bilmeden oyuncu kadrosuna usta oyuncular eklemeye devam ediyor. Çok farklı bir karakteri canlandıracak olan İsmail Hacıoğlu'nun dizideki karakterinin babası olarak Altan Gördüm ile anlaşma sağlandığı ve önümüzdeki süreçte diziye dahil olarak sete katılacağı öğrenildi.

Kasım ayında ilk bölümünün Fox ekranlarında izleyici ile buluşması planlanan dizinin çekim çalışmaları devam ediyor. Altan Gördüm’ün de projeye dahil olması ile daha da iddialı hale gelen dizi için artık geri sayım başladı.

altangordum

Oyuncunun Son Dizileri

1958 Adana doğumlu usta oyuncu Altan Gördüm son olarak geçen sezon Gel Dese Aşk isimli dizide rol aldı. TRT’nin Mevlana isimli dizisinde de kendine yer bulan oyuncu, Mahkum dizisinde ise İsmail Hacıoğlu'nun canlandıracağı Barış karakterinin babası olarak kendine yer bulacak. İzleyicinin karşısına çıkmak için artık gün sayan proje önümüzdeki günlerde daha fazla gündeme gelerek merak konusu olmaya devam edecek gibi duruyor.

Yorumlar