Fulya ile Umudun Olsun’da Çarpıcı Olay! Karısının Akrabalarım Dediği Adamlar Sevgilisi Çıktı!

Bu sezon yayın hayatına başlayan ama çok sevilen programlardan olmayı başaran Fulya ile Umudun Olsun’da çok ilginç konular işlenmeye devam ediliyor! 1,5 yıldır kayıp olan eşini arayan adamın hikayesi

Magazin Haberleri 14.10.2021 - 21:58 14.10.2021 - 22:03 TV Haberlerim

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve son zamanların en çok izlenen programlar arasında kendine yer bulan Fulya ile Umudun Olsun, her gün farklı ve ilginç olayları konu alıyor. Faili meçhul cinayetler, aile içi şiddet veya kayıp vakalarını araştıran programda dünkü konuk ve hikayesi izleyenlere pes dedirtti.

3 Ay Boyunca Devam Etti

Fulya ile Umudun Olsun programına katılan Mustafa Öcal, bir buçuk yıldır kayıp olan eşini aramak için yardım istedi. Eşinin başına bir şey gelmesinden korktuğunu belirten adam, eşi ile yaşadıklarını anlatınca programın sunucusu Fulya Öztürk dahil herkesin ağzı açık kaldı. Eşinin evden ayrılmadan önceki son zamanlarda 3 ay boyunca 3 farklı kişi ile eve geldiğini anlatan adam aldatıldığını açıkladı.

magazin-fulya-ile-umudun-olsun-programinda-ilginc-olay-14459999_2477_amp

“Kandırıldım”

18 Haziran 2020 tarihinde evi terk eden Eşi Yasemin Öcal’a seslenen Mustafa Öcal, eşinin eve geri dönmesini istedi. Eşinin yaklaşık 3 ay boyunca üvey kardeşim ve amcam dediği kişileri eve aldığını anlatan Öcal, “Kardeşimi çok özledim onun yanında yatmak istiyorum” diyen eşine izin verdiğini anlattı. Fulya Öztürk’ün bu açıklamadan sonra “Hiç mi anlamadınız?” sorusuna, “Hayır kandırıldım” şeklinde cevap verdi.

Eş Hala Kayıp

Kardeşim ve amcam dediği adamları eşiyle beraber yaşadığı eve getiren Yasemin Öcal, daha sonra bir gün ekmek almaya gidiyorum diyerek ortadan kayboldu. Eşini her yerde arayan Mustafa Öcal ise aldatıldığını ve eşi geri dönerse konuşup adını temize çıkarmak istediğini belirtti. Yasemin Öcal’ın kardeşi ise polise verdiği ifadesinde Trabzon’da imam nikahlı olarak biriyle yaşadığını iddia etti.

magazin-fulya-ile-umudun-olsun-programinda-ilginc-olay-14459999_6497_m

Henüz ortaya çıkmayan Yasemin Önal’ın yaptıklarını eşinden dinleyen izleyiciler ise şok oldu. Aynı eve farklı adamlarla gelen ve her birine akrabaları rolünü oynadığı iddia edilen kadın için Fulya Öztürk, bir yanlışlık var ise kendisini ifade etmesi için stüdyoya beklediğini söyledi.

Yorumlar