Tarım ve Orman Bakanlığı İşçi Alımı İlanı Yayımlandı Şartlar Başvuru Detayları Neler?

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı ilanı yayımlandı. Bakanlığı bünyesine bağlı olan Enstitü Müdürlüğü geçici olarak çalışmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Tarım ve Orman Bakanlığı İşçi Alımı İlanı Yayımlandı Şartlar Başvuru Detayları Neler?

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde olan Enstitü Müdürlüğü geçici olarak çalışmak üzere 2 kişilik Tarla İşçisi alımı yapacak. Alımların Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitü Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirileceği belirtildi.

650x344-tarim-ve-orman-bakanligi-1200-sozlesmeli-personel-alacak-1671178063875.jpeg

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı başvuru detayları ise şöyle;

425646.jpg

Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitü Müdürlüğü geçici olarak çalışmak üzere 2 kişilik Tarım İşçisi alımı yapacak. Adaylarda bazı genel ve özel şartlar aranmaktadır.

Adayların görevine engel olabilecek sağlık sorununun olmaması gerekir. Erkek adaylarda askerliğini yapmış olması ve askerlik ile ilişiği bulunmaması. Kamu haklarından mahkûm olmamak gibi şartlar aranıyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere gerçekleştirilecek olan işçi alımında adayların 18 yaşını tamamlamış olması ve 40 yaşında büyük olmaması şartı aranıyor. Alımların geçici olarak statüde yapılacağı belirtildi. Geçici statüde yıl içerisinde en çok 5 ay 29 gün çalıştırılacağı paylaşıldı.

Başvuru nasıl yapılır?

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde yapılacak olan işçi alımında adayların 20 Şubat 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekir. Adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR üzerinden ilk defa başvuru yapacak adayların kayıt olduktan sonra şifreleri ile giriş yapmaları gerekir. Ardından adaylar “00007322360” iş ilan numarasından başvurularını gerçekleştirebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.