Haluk Levent müjdeyi Twitter hesabından verdi: Koronavirüs test sonucum negatif çıktı

Sosyal medyada kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile yaptığı hizmetlerden dolayı gönülleri kazanan ünlü sanatçı Haluk Levent müjdeyi verdi. Ünlü şarkıcı koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladı…

Magazin Haberleri 08.09.2021 - 12:05 08.09.2021 - 14:15 TV Haberlerim

Türkiye’de en sevilen müzisyenler arasında gösterilen Haluk Levent, hayranlarını sevindiren haberi kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Haluk Levent kısa sürede binlerce beğeni aldı. Ünlü şarkıcı daha önceden koronavirüs şüphesiyle ilgili paylaşımlara da konu olmuştu. AHBAP Derneği kurucusu müzisyen Haluk Levent, Twitter'dan yaptığı açıklamada, koronavirüs testinin negatif çıktığını söyledi.

6137390b4e3fe0172454c5d4

“Herkesin Rahatlaması Dileğiyle”

Sosyal medyada AHBAP Derneği ile yaptığı yardımlarla milyonların sevgilisi haline gelen Haluk Levent, kişisel sosyal medya hesabından önemli açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı, “Levent, 'Moskova için zorunlu PCR testi sonucu covid pozitif çıkmıştım. Hatta yanlıştır diye kan testi de yaptırmıştım. Sonuç pozitifti. Öksürük, ağrı, ateş filan. Hiç, hiç birini yaşamadım. Bugün 8.gün ve az önce haber geldi. Testim negatif... Herkesin rahat atlatması dileğiyle' şeklinde bir paylaşım yaptı.

Hayranlarına müjdeli haberi veren Haluk Levent, sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyledi. Sosyal medyada bir kahraman gözüyle bakılan Levent, geçtiğimiz günlerde kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Müzik kariyerine odaklanmak ve kendine zaman ayırmak isteyen Haluk Levent’in AHBAP Derneği başkanlığı ile ilgili açıklamaları sosyal medyada büyük ses getirdi.

Haluk Levent Yurt Dışına Taşınıyor

Yaklaşık 6 yıldır AHBAP derneğinde başkanlık yapan ve ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmesiyle beğeni toplayan Haluk Levent sevenlerini üzen bir haber verdi. Önümüzdeki yılın 26 Kasım tarihinden itibaren yurt dışına yerleşeceğini açıklayan ünlü şarkıcı Levent, hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Haluk Levent, yurt dışına taşınacağı için AHBAP derneğindeki başkanlık görevini de başkasına devredeceğini belirtti. Twitter hesabından paylaşım yapan Haluk Levent, müzik yapmak ve kendine zaman ayırmak istediğini söylemesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Bazı twitter kullanıcıları ve Haluk Levent hayranları bu haber karşısında ünlü şarkıcıya tepki göstermekten geri kalmadı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@